V The Lost Lands s Milla Jovovich a Dave Bautista Sale For FilmNation ve Virtual EFM Gallery

Výhradní: Národní film Prodal mezinárodní práva Ve ztracených zemích Na virtuálním evropském filmovém trhu si pro fantasy dobrodružný film zarezervujte sérii předvádění milionů dolarů.

Jovovich Mile (upír(A Dave Bautista)Strážci galaxie Franchise (určený ke hvězdě v Paul WS Anderson)upírFilm je založen na povídce dříve hra o trůny Tvůrce, George R. R. Martin.

Více termínu

Velké nabídky byly uzavřeny ve Velké Británii (Studiocanal), Německu / Švýcarsku (Constantin), Francii (Metropolitan Film Export), Austrálii / Novém Zélandu (Roadshow Distribution) a CIS (Volga Films). Itálie (obrázky orla), Lat Am / Španělsko / Portugalsko (Sun Distribution Group) a východní Evropa (vertikální).

Dohody byly také uzamčeny Skandinávie (Mis Label), Jižní Korea / Vietnam (mládež), Benelux (výzkumní pracovníci), Blízký východ (Itálie Film), Pobaltské země (ACME), Česká republika a Slovensko (AQS), Řecko / Kypr (Spentzos), Hongkong (Interkontinentální), Island (Sam Film), Indie / Pákistán (více oddělení), Indonésie (PT Amero MF), Izrael (kino LEV), Malajsie (metropole), Filipíny (průkopnické filmy), Singapur (Shaw Renters PTE), Jižní Afrika (Empire Entertainment), Tchaj-wan (Moviecloud), Thajsko (M Pictures Co. Ltd) a Turecko (BG Film).

Projekt ve výši 55 milionů USD je nyní plně financován mezinárodními zdroji.

Film bude následovat královnu, zoufalou o dar změny vzhledu, která si odváží odvážnou hru: Najme si šedou čarodějnici Alici (Jovovich), ženu tak děsivou i mocnou. Alice a její učitel, ztracený Boyce (Bautista), poslaní do strašidelné divočiny „Ztracených zemí“, musí podvádět a bojovat s člověkem a Satanem v příběhu, který má prozkoumat podstatu dobra a zla, dluhu, věrnosti, lásky a ztráty .

Anderson spoluautorem scénáře s Konstantinem Wernerem. Producenti jsou Jeremy Bolt, Anderson, Jovovich, Bautista a Jonathan Meisner prostřednictvím své produkční společnosti Dream Bros Entertainment a Constantin Werner. CAA Media Finance představuje místní práva. Nebylo stanoveno žádné datum natáčení.

READ  Slovenská romantická komedie nadále dominuje tuzemským pokladnám

Zatímco Netflix uzavřel několik skvělých nabídek EFM, počítaje v to Registrační listina Christian Bell Starer Světle modré okoA Ve ztracených zemích Je to jeden z mála významných projektů, které si distributoři na volné noze dokázali nechat pro sebe.

Nejlepší termín

účast v Newsletter pro termín. Nejnovější zprávy sledujte na adrese Sociální síť FacebookA Cvrlikání, A Instagram.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *