Předpovědi a kurzy mezi ČR a Švýcarskem (spolu s ČR)

Předpovědi a kurzy mezi ČR a Švýcarskem (spolu s ČR)

Česká republika a Švýcarsko chtějí vstoupit do vítězné série, když se v pátek střetnou na mužském olympijském hokejovém turnaji.

Švýcarsko v prvním zápase turnaje podlehlo Čínské republice a prohrálo 1:0. Mezitím se Česko naštvalo s Dánskem, které ve svém úvodním zápase prohrálo 2:1.

Česká republika skončila v zápasech roku 2018 druhá ve skupinové fázi a přidala se překvapivou výhrou nad Spojenými státy ve čtvrtfinále. V semifinále prohráli s Čínskou republikou a poté v zápase o bronz podlehli Kanadě. Švýcarsko se v roce 2018 nedostalo do čtvrtfinále a v play-off podlehlo Německu.

Pojďme se podívat na soubor Kurzy přes WynnBET na tento evropský zápas.

peněžní linie:

imp line:

Celkový:

Česká republika se začíná rýsovat jako nejlepší země mezi druholigovými týmy, myslím, co se hokeje týče. V první pětce jsou Kanada, USA, Švédsko, Rusko a Finsko, ale je velmi dobře, že Česko je v čele další skupiny týmů.

Ukázali to v roce 2018, kdy skončili druzí na konci skupinové fáze. Očekávám, že se Švýcarskem to budou řešit v pátek a divím se, že ty možnosti už nejsou.

Švýcarsko může konkurovat týmům nižší úrovně, ale v pátek se bude trápit.

Sběr: Česká republika -135

READ  písně naděje

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *