John Krasinski je zpět po více než 3 letech, ale stálo to za to čekat?

Jsou to více než tři roky, co jsme naposledy viděli Johna Krasinského v globálním špionážním dramatu Jack Ryan z Toma Clancyho Na Prime Videoa nyní je zpět se vzrušujícím přírůstkem Betty Gabriel jako šéfka stanice CIA v Římě Elizabeth Wright a Nina Hoss jako česká šéfka Alina Kovac pro třetí řadu.

Jaká je třetí řada ‚Jack Ryan‘?

Jak začíná třetí sezóna show, Jack Ryan pracuje v Římě, v podstatě jako obvykle pracuje pro vašeho sousedského špióna.

Ryan přednáší o „Projektu Sokol“, o kterém vysvětluje, že jde o plán na obnovu Sovětského impéria, plán, o kterém se předpokládalo, že byl uzavřen před více než 50 lety. Když Ryan pracuje na potvrzení tohoto programu jaderných zbraní, narazí na červenou zprávu, která je neprávem obviněna ze zrady. Pokouší se dát dohromady, co se děje po boku kolegy důstojníka CIA Jamese Greera (Wendell Pierce) a důstojníka CIA ve výslužbě Mikea November (Michael Kelly). To vše při snaze vyhnout se hněvu své šéfky Elizabeth Wrightové (Betty Gabriel).

Tato fotografie zveřejněná Amazon Prime Video ukazuje Johna Krasinského ve scéně z „Tom Clancy’s Jack Ryan.“ (Johnny Cournoyer/Prime Video prostřednictvím The Associated Press)

Stojí „Jack Ryan“ za zhlédnutí?

Vytvořil Carlton Cuse (ZtracenýA Zámek a klíč) a Graham Rowland (temné větry), s Michaelem Bayem (katastrofaA Pearl Harbor) je v tomto okamžiku na seznamu výkonných producentů pořadu Jack Ryan Série epických show se skutečně usadila ve svém vzorci.

Osmidílná sezóna má tempo pro ostrý, politicky nabitý thriller. Zatímco Johna Krasinského byste si pravděpodobně spojovali s Jimem Halpertem z komedie stůlNa herci, který hraje v tradičním akčním dramatu, je stále něco sympatického.

zatímco muži jsou v Jack Ryan Solidní, jsou to ženy, zvláště Betty Gabriel (Vystoupit) a Nina Hossová (dehet), Kdo je Jsou to oni, kteří nás sledují. Je skvělé vidět, že show přidává do svého příběhu více ostrých ženských postav a úspěchů, často pod tlakem vlastních politických a operačních systémů.

Jedna osoba, kterou chceme v tomto duchu sledovat, dokud bude chtít zdobit naše obrazovky, je on drát kamenec Wendell Pierce. Mohlo by tam být více průbojnosti Jack Ryan Sezóna 3? Jasně, zvlášť u Krasinského, ale herec rozhodně patří mezi velikány a je tak šťastný v každé scéně.

Celkový, Jack Ryan Sezóna 3 skutečně neobjevuje ani neobjevuje žánr, ale spíše přichází jako krok více do obyčejnosti, což nemusí být nutně špatné, pokud jste fanouškem klasického špionážního příběhu. Ale není to show, která by byla specificky zaměřena na to, aby vám dala něco nového. Sedí na pevné zemi.

Jaká je reakce fanoušků na třetí sezónu „Jacka Ryana“?

Když se podíváme na sociální média, abychom viděli, jak fanoušci série prožívají třetí sezónu, zdá se, že série stále rezonuje se svými fanoušky.

READ  Famous Structures - Journal & Topics Media Group

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *