Bylo oznámeno pokračování Hyper Light Drifter, pokračování Hyper Light Breaker na rok 2023

Hyper Light Drifter Vývojář Heart Machine se vrací do živého a stylizovaného světa hry pro pokračování, Hyper Light Breaker. Pokračování 2D akční hry shora dolů z roku 2016 dodá jejímu boji nové dimenze: Hyper Light Breaker Zaměří se na 3D akci a nabídne jak singleplayer, tak co-op multiplayer.

Srdeční přístroj oznámil Hyper Light Breaker Během čtvrtečního živého vysílání, které oslavilo šesté výročí tulákuvolnění. První trailer hry sestává hlavně z frenetického animovaného pohledu na svět a stylu pokračování, s velmi krátkým rozmazáním záběrů ze hry na konci. Vývojáři říkají, že jejich další hra bude hratelná příští rok; Spuštění předběžného přístupu Hyper Light Breaker Na Steam míří někdy na jaře 2023.

Gearbox Publishing spolupracuje s Heart Machine Publishing Hyper Light Breaker. Platformy pro vydání mimo počítač nebyly oznámeny.

Alex Preston Hyper Light Drifter Nazvaný tvůrce a kreativní ředitel stroje srdce jističe „Nová cesta a vyvrcholení všeho, co jsme se naučili během posledních osmi let vývoje ve Heart Machine.“ předchozí herní studio, solární popelVydáno v roce 2021.

Stroj srdce také přehodnocuje svět Hyper Light Drifter Za zcela samostatný projekt: Preston a producent Adi Shankar, jehož herní adaptace zahrnují Netflix Castlevania A další série Na základě ďábel může plakat A Zabiják doktrínvyvíjí animovanou sérii založenou na hře z roku 2016.

READ  Naskladnění Amazon PS5 potvrzeno 30. března

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.