V Little Brock Bakery & Tele Ballard – My Ballard otevírá pekárna českého stylu

Ballard se chystá získat českou kavárnu: Little Brock Bakery & Deli Bývalé rohové místo na rohu NW 56th St a 17th Ave NW se brzy otevře.

Žena za pekárnou, Blanka Ly, nyní u své prababičky v České republice vytváří recepty na točené. Laiina matka byla původní majitelkou Little Brock Bakery, která začala v roce 1999 a působí na cihlových trzích a maltách ve West Seattlu na 6045 California Ave SW.

Lai převzal rodinnou pekárnu, když jeho matka odešla do důchodu, a nyní otevírá nové místo v Central Ballard. Nové místo je místo předchozího Corner Spotu, který byl po tříletém provozu uzavřen v září 2021.

Jedním z klasických českých pečiv, které v Little Prox najdete, je koláž plněná tvarohovým krémem a karamelizovanými jablky, borůvkami, broskvemi, meruňkami nebo jahodami. Mezi další pečivo patří štrúdly (ovocné nebo makové), rohlíčky, croissanty a skořicové rohlíčky.

Kromě pečiva nabízí Little Brock také sendviče s bramborovým salátem s „klebikki“ – sýrem, krůtím masem, šunkou nebo salámem. Podávají maďarský guláš, vepřový řízek a moravskou pečeně s kysaným zelím a knedlíkem.

Zatím není jasné, kdy se Little Brock otevře, ale pošleme vám zprávu.

READ  Technologie Českých aerolinií zajišťují základní služby údržby letadel Air Korsika

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.