Lily Palmer nasává zkušenosti z mistrovství světa v ringettech České republiky

Lily Palmer nasává zkušenosti z mistrovství světa v ringettech České republiky

Hráč na ringette Prince George si užívá životní příležitost na světové scéně.

Lily Palmer bude hrát za Českou republiku na Mistrovství světa v ringette 2023 v Calgary, které končí v sobotu.

Česká republika ve středu slavila výhru 8:7 nad Švédskem. Foto s laskavým svolením Andrea Palmer.

řekl Palmer MyPGNow.com Vrcholem tohoto bodu byla část první výhry národního týmu na turnaji. Úterní výhra 8:7 nad Švédskem.

„Všichni šíleli, lidé plakali, bylo to úžasné. Jsme velmi vděční, že jsme mohli hrát proti Švédsku, a jsme velmi vděční, že je i naše vlastní trenéry hrají na světové scéně International Ringette Federation.

„Bylo to neuvěřitelné, protože to byla první výhra pro Českou republiku a bylo to překvapivé, protože za deset let, co je tato hra v České republice, nevyhráli na světech ani jeden zápas. Rozhodně to byl důležitý okamžik.“

Palmer, který navštěvuje střední školu ve Victorii, se o možnosti zahrát si v turnaji dozvěděl prostřednictvím Instagramu a stal se splněným snem.

„Hledali další hráče českého původu. Požádal jsem ji, aby zjistila, zda mám nárok, protože moje matka má české občanství a oba mí prarodiče z její strany jsou Češi. Myslím, že se to všechno vyplatilo.

„Tohle není to, co jsem si myslel, že se stane.“ Cítím se velmi šťastný, že hraji v týmu s tolika lidmi, kteří sdílejí stejné zázemí a představují mé dědictví.

Co dělá tento počin ještě působivějším, je to, že Palmer je hluchý, ale připouští, že to není tak velká překážka, jak si většina lidí myslí.

„Mám kochleární implantáty, takže mi dávají možnost slyšet. Mám mikrofon, který nosí trenér nebo slyším, když do něj mluví lidé, kteří potřebují moji pozornost. Funguje to v podstatě jako jednosměrná vysílačka. V podstatě to funguje jako jednosměrná vysílačka.“

READ  Lazowski Johansson Architects renovují bunkry z druhé světové války v českém pohraničí

Palmer a Češi čelí Švédsku Bronzová medaile dnes (v pátek) ve Winsport Areně.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *