Rangers připravili play-off s PSV, kde Jordan Larsson z Kodaně vstřelil třetí nejrychlejší gól v historii Premier League.

Rangers si zajistili své místo v play-off Ligy mistrů UEFA remízou 1:1 na hřišti Servette a vyhráli remízu 3:2.

Rangers vedli 2-1 od prvního zápasu a udrželi si nervy, aby dokončili práci i přes 22. minutu úvodního gólu Dereka Kutesy za švýcarskou stranu.

James Tavernier, který skóroval také v prvním zápase, minulou noc vyrovnal za Rangers hlavičkou na zadní tyč po centru Borny Barisice pět minut před druhým poločasem.

Samba Diba v posledních vteřinách odmítl velkou šanci poslat vyrovnávací gól do prodloužení a Rangers se nyní mohou těšit na střetnutí. Eindhoven Eindhoven v kole play off příští týden.

Nizozemská reprezentace porazila SK Storm Graz 3:1 díky brankám Joeyho Firmana, Luuka de Jonga a pokutovému kopu Ricarda Pepeho.

William Boving otevřel skóre pro Rakušany, ale nemělo to velký vliv, protože PSV prohrálo celkem 7-2.

Penaltový rozstřel mezi nimi mezitím urovnal teenager Ronnie Bardaggi FC Kodaň a Sparta Praha s „Panenkou“, kde pomohl dánskému týmu k postupu do play off po napínavé remíze 3:3.

Drama přišlo již po 14 sekundách hry, když Jordan Larsson – syn bývalého útočníka Celticu, Manchesteru United a Barcelony Henrika – vstřelil třetí nejrychlejší gól v historii Ligy mistrů a zajistil Kodani vedení v České republice.

„Jaký začátek!“ – Larsson dává Kodani vedení v Praze

Skóre se neměnilo až do 80. minuty, kdy našel vyrovnání Veljko Permančević a poslal zápas do prodloužení, kde fanoušci inkasovali řadu branek.

Domácí se dostali do vedení díky trefě Kazema Lacyho ze 105. minuty, ale za Dány v prodloužení prvního poločasu prodloužení vyrovnal Victor Clisson.

Victor Olatunji obnovil vedení Sparty, ale Kodaň opět odpověděla téměř okamžitě, dvakrát skóroval Clayson.

obrázek

Studený jako led – Bardghji vstřelil Panenku a po akci v Praze vybojoval penaltový rozstřel s Kodaní

Nyní se setkáte s Kodaní Raku Čenstochová Poté, co polský tým porazil Aris Limassol 1:0 gólem Fran Tudora a zajistil celkovou výhru 3:1.

Pierre-Emerick Aubameyang dvakrát skóroval, ale nezabránil pádu Marseille na penalty s řeckým gigantem. Panathinaikos.

Panathinaikos vedl od prvního zápasu 1:0, ale Aubameyangova výztuha v prvním poločase otočila zápas naruby. Když už to ale vypadalo, že Marseille půjde do vedení, prosadil se Fotis Ioannidis a v 9. minutě nastaveného času vstřelil penaltu a poslal zápas do prodloužení.

Vitina si myslel, že vyhrál zápas proti Marseille, ale jeho gól v prodloužení byl po kontrole VAR uznán a skončilo by to smutkem pro francouzský klub, který prohrál 5:3 na penalty.

Panathinaikos se sejde Braga V play-off utkání poté, co portugalský tým vyhrál 4-1 proti Paca Topola.

Braga vedla 3:0 od prvního zápasu a přidala další čtyři srbské hráče, přičemž Pizzi, Broma, Alvaro Gallo a Misrati asistovali každý u gólu. Marco Rakonjak dal hostitelům útěchu.

Jediný gól zápasu vstřelil Mauro Icardi Galatasaray Vyhrál 1:0 nad slovinskou Olimpijou.

Turecký klub, který měl na lavičce Wilfrieda Zahu, ve druhém poločase vyloučil Lucase Torreiru, ale ze strany Olympie nehrozilo, že by se vrátila, protože prohrála celkem 4:0.

Jejich další soupeři jsou FK generátor kteří potřebovali čas navíc, aby zvítězili 2:0 nad Klaksvikarem Itrottarfelagem.

KI si v zápase udržel převahu díky výhře 2:1 nad Faerskými ostrovy, ale norský tým se poslední noc statečně bránil díky gólům Christiana Eriksena a Martina Linnese.

Góly v prvním poločase od Frantzde Piera a Dia Saby daly domácím kontrolu, než se Marco Tolik chopil pozdní útěchy. Dean David to pečetil třetím gólem v prodloužení.

Jako Athena Řecko by znovu získalo výhodu 2:1 ve druhém zápase proti Dinamu Záhřeb, které se dostalo do vedení v prvním poločase díky úvodnímu gólu Marca Polata ve 39. minutě.Hosté využili díky vyrovnávacímu gólu Stevena Zubera a vítězi po zranění Konstantinose Galanopoulose.

Vítěz tohoto zápasu se utká s belgickými Královskými Antverpami.

Jak se díváte na Man City vs Newcastle?

TNT Sports K dispozici na všech hlavních televizních platformách a nabízí až čtyři televizní kanály (TNT Sports 1, TNT Sports 2, TNT Sports 3 a TNT Sports 4) a až šest digitálních kanálů nebo kanálů s červenými tlačítky (TNT Sports 5 až 10) a TNT Sports Ultimate plus TNT Sports Box Office HD.

Manchester City vs Newcastle se bude vysílat na TNT Sports 1 od 19:00 britského času v sobotu 19. srpna.

Můžete se přihlásit k odběru TNT Sports prostřednictvím Objevte +a BT, EE, Sky a Virgin Media.
TNT Sports Nabízí prémiová práva na živé sporty dříve nabízená společností BT Sport, včetně anglické Premier League, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy UEFA, Konferenční ligy UEFA, Gallagher Premier Rugby, Heineken Champions Cup, EPCR Challenge Cup, MotoGP, Cricket, UFC, Boxing, WWE. Domovem živého vysílání TNT Sports ve Spojeném království je Objevte +, kde si fanoušci mohou užít předplatné, které zahrnuje TNT Sports, Eurosport a zábavu v jedné destinaci. TNT Sports můžete také sledovat prostřednictvím BT, EE, Sky a Virgin Media