Humanz & Boss Entertainment Partner pro revoluční indický vlivný marketing

Bombaj, IndieA 9. března 2021 / PRNewswire / – Pokora„Platforma využívající umělou inteligenci pro influencerové kampaně všech úrovní, s nimiž spolupracujete Zábava Boss, Kreativní marketingová společnost obecně známá jako Indie Největší společnost zabývající se aktivací mladých lidí, která přivedla platformu Humanz Indie Překlenutí propasti mezi místními obchodníky a vlivnými osobami. Prostřednictvím partnerství platforma Humanz zlepší spolupráci mezi místními obchodníky a ovlivňujícími osobami z celého světa IndieTím je zajištěn udržitelný růst vlivného marketingového sektoru v zemi.

Platforma Humanz funguje jako nástroj pro objevování a přímou interakci s ovlivňujícími osobami – a tím opravuje narušené prvky ovlivňujícího marketingu, včetně nedostatečné transparentnosti, nedostatečné demografické skupiny publika a podvodů. Platforma umožňuje obchodníkům činit rozhodnutí na základě dat na základě profilů ovlivňujících osob přizpůsobených marketingovým potřebám, včetně pohlaví, věku, zájmů, demografických údajů, sdíleného obsahu v minulosti a kvality následovníků. Ovlivňující uživatelé mohou přistupovat k bitům svých soukromých dat, setkávat se s dalšími autory a účastnit se placených kampaní – to vše jednoduše registrací. Sdílení a spolupráce mezi obchodníky a ovlivňujícími osobami na platformě probíhá inteligentním, bezpečným, efektivním a měřitelným způsobem.

Společnost Boss Entertainment je známá tím, že vytváří práva duševního vlastnictví k nadšení a inspiraci Indie Mládí. Společnost se zaměřuje na nezávislé technologické podniky se sdílenými vizemi a hodnotami. Pracuje pod dohledem sériového podnikatele Shaylendra Singh, Který zahájil 23 úspěšných startupů za 23 let. Každá z jejích společností stanovila nové standardy v oblasti zábavy, médií a komunikace. (https://shailendrasingh.me/#new-page-3)

„V Indii místní vlivní lidé inspirují mladé lidi k rozhodování mnohem rychleji než celebrity,“ říká Liav Chen, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Humanz. „Vlivový marketingový průmysl v regionu rychle roste a je nezbytně nutné, aby spolupráce mezi marketingovými pracovníky a ovlivňujícími subjekty byla co nejvíce příkladná a nejvlivnější. Naše hodnoty se shodují s hodnotami Boss Entertainment a jsme nadšení z toho, co se děje.“

READ  Pearl Jam mají vystoupit v září v Madison Square Garden, ale problémem by mohly být problémy s hlasivkami Eddieho Vadera

„Technologický projekt s Humanzem.“ Indie Je to pro nás obrovská příležitost uvolnit pozitivní sílu, kterou mají naši vlivní lidé k posílení reputace značky, zlepšení zapojení publika a zvýšení počtu konverzí, “ Shaylendra Singh. „Je čas pro obchodníky a vlastníky firem.“ Indie Pochopte důležitost ovlivňovacího marketingu a využijte jej ve svůj prospěch.

O uživateli Humanz:

Společnost Humanz, kterou založilo pět veteránů izraelské obranné síly (IDF) Elite Intelligence Unit 8200, je platformou využívající umělou inteligenci, díky níž je marketing ovlivňujících osob přístupný, spolehlivý a důvěryhodný pro obchodníky a ovlivňovatele. Řešení řeší hlavní bolavé místo schopnosti obchodníků identifikovat schválené a relevantní tvůrce obsahu v měřítku; Poté můžete na jedné platformě spravovat celý proces kampaně od výběru ovlivňovatelů, schvalování obsahu, plateb a analýzy návratnosti investic. Nadnárodní globální klienti se rozhodli používat Humanz, včetně McDonalds, Kimberly-Clark, Zara, L’Oréal, Nestlé, Unilever, Group M, Omnicom a Universal McCann. Humanz rychle expandoval napříč regiony, aby uspokojil poptávku zákazníků, s provozy v IzraelA Jižní AfrikaA krocanA NigérieA BrazílieA IndieA Velká Británie – s americkými operacemi, které mají začít v blízké budoucnosti.

O společnosti Boss Entertainment:

Společnost byla založena v roce 2016 Shaylendra Singh S cílem organizovat jedinečné a zábavné zážitky pro mladé lidi Indie. V roce 2017 se stala Boss Entertainment Indie Největší společnost na revitalizaci mládeže s festivalem Guestlist4Good pořádaným s Hardwell, svět č. 1 DJ. Prostřednictvím Guestlist4Good, Boss India Entertainment vychovala více než 120 000 dětí prostřednictvím Magic Bus Foundation. Od té doby se Boss India Entertainment rozšířila na digitální a sportovní marketing jako partneři fotbalových klubů, jako jsou Watford FC, Wolverhampton Wanderers a mnoho dalších pro začátečníky. Boss India Entertainment je na svoji existenci hrdý Indie Největší aktivační společnost pro mládež od koncertů po digitální marketing, sportovní podnikání a nyní Humanz. Prezident Indie Skutečně věří, že technologie může být použita k vyplnění mezer, které posílí a pobaví mladé lidi a umožní jim maximalizovat jejich potenciál!

READ  České muzeum vrací původní Beethovenovu partituru dědicům

Zdroj Humanz

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *