Tým Víta Krejčího, Česká republika, byl přidán na soupisku EuroBasket 2022

Tým Víta Krejčího, Česká republika, byl přidán na soupisku EuroBasket 2022

Oklahoma City Thunder bere dalšího hráče na mezinárodní scénu.

Česká basketbalová federace, Thunder Guard Wit Krejčí Byl zařazen do 15členné sestavy České republiky. Krejčí se připojí ke své vlasti na turnaji EuroBasket 2022 a kvalifikaci mistrovství světa FIBA ​​2023.

Krejčí, 22 let, je v čele seznamu spolu s bývalými hráči NBA Thomasem Satoranskim a Johnem Wesleym.

Thunder guard aktuálně trénuje s týmem v Mariánských Lázních v České republice na kvalifikaci FIBA ​​​​24. a 27. srpna a na zápas EuroBasket 2022, který začíná 1. září.

Krejčí byl klíčovou postavou českého basketbalového okruhu, hrál za tuto zemi ve hře FIBA ​​​​U16 a v roce 2019 se připojil k seniorskému týmu. Před hraním mezinárodních her se Krejci připojil k Basket Zaragoza ve věku 14 let.

Poté, co byl Krejčí vybrán jako 37. celkově v draftu NBA 2020, se připojil k Thunder poté, co rehabilitoval roztrhané ACL pro sezónu 2021-22. Ve své první kampani za Oklahoma City zaznamenal ve 30 zápasech průměr 6,2 bodu, 3,4 doskoku a 1,9 asistencí.

22letý hráč byl v této sezóně aktivní, naposledy hrál za Thunder v letní lize Salt Lake City a letní lize Las Vegas minulý měsíc.

Krejčí se připojil k francouzskému strážci Theo Malitonovi jako hráči Thunder pro EuroBasket 2022.

Chcete se zapojit do diskuze? Jako SI Thunder na Facebooku A Sleduj nás na Twitteru Zůstaňte v obraze se všemi nejnovějšími zprávami Thunder. Můžete také Seznamte se s týmem Za pokrytím.

READ  Česká populace v roce 2022 poroste i přes nejnižší počet novorozenců od roku 2004 - Brněnský deník

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *