Matthew Wolff dělá pokroky ve svém štěstí a očekávání | Sportovní

Za nimi v žebříčku jsou Brittany Altomari, Jennifer Kupshaw a Angela Stanford. Ještě zajímavější na Stanfordu je, že se vlastně přihlásila jako zástupce kapitána.

Evropa bere ze svého žebříčku pouze dvě hráčky, čtyři hráčky z ženského žebříčku a Catriona Matthew dostává od kapitánky šest výběrů.

Před rokem začala Harris English poznávat jeho úroveň. PGA Tour Postason zahájil na 27. místě FedEx Cupu. Ve světovém žebříčku mu patřilo číslo 113. Ryder Cup byl odložen, ale to bylo mimo jeho mysl.

Nyní zahájil hry FedEx Cup na čtvrtém místě, světovém čísle 10 a je na pokraji toho, aby se tým Ryder Cupu umístil na osmém místě v pořadí a zbývaly mu dva šampionáty.

Zjevným rozdílem je vítězství dvakrát, v Kapalua a Hartfordu, a třetí místo v Torrey Pines a čtvrté ve Wingsfoot v posledních dvou zápasech USA. Angličané se však domnívají, že jeho začátek na podzim roku 2019 byl tím, kde se pro něj začalo všechno otáčet.

A to ho přimělo přemýšlet, co letos udělat v podzimní části sezóny.

„Vždycky mě bavilo padat. Nemám pocit, že bych začínal vzadu,“ řekl. „V posledních dvou letech jsem se dostal na Tour Championship a padl jsem opravdu dobře.“ . Po všech těch skvělých letech, které jsem měl, jsem měl dobrý pád. “

READ  Nejnovější: Francouzský pár vyhrál pár mužů na Roland Garros | Sportovní

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.