Gal Gadot, ‚Wonder Woman‘ otevírá své červené šaty na premiéře – CVBJ

Gal Gadot v červených šatech se zamiluje do premiéry Red Notice | .

Gal Gadot upoutala všechny pohledy tím, že zvýraznila svou okouzlující krásu červené šaty Potažený flitry chodím po červeném koberci na premiéře filmučervené upozornění“, nová páska Netflix, na které spolupracuje.

The herečka Gal Gadot, která se proslavila poté, co hrála ve filmu „DC Extended Universe“, ve filmech jako „Batman v Superman: Dawn of Justice, kde hrála v roce 2016 a“úžasná žena“, přičemž se ujal hvězd na premiéře nového filmu na Netflixu.

nový film Gal Gadot Hvězdy spolu s Dwaynem Johnsonem a Ryanem Reynoldsem dorazily v červených flitrovaných šatech.

Gal Gadot v červených šatech se na premiéře Red Notice zamiluje. Foto: Instagram Capture

Izraelský modelGal Gadot Varsano se stala standardem pro nový hvězdný bar a rozhodla se předvést svou okouzlující postavu v šatech, které mírně spadaly nad její křivky, se střihem ve tvaru V, který ještě více prodloužil její krk, a rozparkem na pravé noze následovaný volánky, které dodaly objem.

Šaty byly celé pokryty flitry, díky čemuž byl kandidát nepochybně „Nejlepší akční herečkaNa Critic’s Choice Awards středem pozornosti.

The VýrobceGal Gadot Varsano vnesla extra dotek půvabu se svými elegantními 15karátovými diamantovými náušnicemi a také platinovým a modrým turmalínovým náramkem z kolekce Tiffany Blue Book 2021, jehož byla ambasadorkou, a proměnila svůj vzhled v luxusní ikonu. .

SuperstarNarodila se v Petah Tikva a rozhodla se předvést své krátké vlasy dozadu s účesem „mokré vlasy“ (mokrý efekt).V líčení zvýraznila své rysy stíny, očními linkami a širokými černými řasami, které prohloubily její vzhled.

Pokud jde o rty, šestatřicetiletá hvězda, která sdílí své polské, německé, rakouské a české kořeny, zvolila klasickou a neomylnou červenou, která se hodí k jejím šatům a manikúře, stejně jako růžové tváře s broskvovou barvou. ruměnec. .

READ  KVIFF Group koupila českého distributora Arthus Aerofilms (exkluzivně)

A překladatelka „Giselle Yashar“, první postava herečky na pásce.Rychle a zběsile(2009) se obřadu zúčastnila se svým manželem Yaronem Varsanem, se kterým měla tři dcery: 10letou Almu, 4letou Mayu a 4měsíční Danielu.

Minulou středu večer světla a stovky lidí zaplnily sedadla divadla zřízeného v srdci LA Plaza (v centru Los Angeles), které sousedí s náměstím, kde hrají Los Lakers. .

Herečka, které byla nedávno potvrzena účast na klasické disneyovské klasice „Sněhurka“, která se bude natáčet v roce 2022, se vyjádřila ke své účasti na schématu práce platformy.

S Ryanem a Gal se skvěle spolupracovalo. Jsou tak úžasné.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *