Titul Miss World 2024 získala Češka Kristina Pešková

Titul Miss World 2024 získala Češka Kristina Pešková

Bombaj (Maháráštra) [India]9. března (ANI) Kristina Pešková z České republiky získala titul Miss World 2024 na velkolepé akci konané v GEO World Convention Center v Bombaji. Její nástupkyní byla korunována Polka Miss World 2022 Karolina Bielawska. První vicemistryní 71. ročníku soutěže Miss World 2024 je Yasmina Zaytoun z Libanonu.

Soutěže se zúčastnilo 112 soutěžících o prestižní titul. Saini Shetty reprezentuje Indii. Do první čtyřky se však dostat nedokázala. Filmař Karan Johar hostil 71. ročník soutěže Miss World 2024 s bývalou Miss World Megan Young.

Akce se zúčastnilo mnoho celebrit včetně herců Kriti Sanon, Pooja Hegde a bývalého indického hráče kriketu Harbhajana Singha. Na akci dorazili všichni stylově.

Kriti vypadala v zelených šatech velmi elegantně. Pooja byl viděn v růžových šatech s flitry. Kriti i Pooja byli součástí poroty. Karan Johar měl na sobě černý oblek.

Mezi přítomnými nechyběl ani vítěz Bigg Boss 17 Munawar Farooqui a herečka Rubina Dilaik. Během akce vystoupili umělci jako Shaan, Neha Kakkar a Tony Kakkar. Speciálním hudebním hostem byla vítězka světového titulu z roku 2019, která se stala profesionální zpěvačkou Toni Anne Singh. Soutěž krásy se do Indie vrátila po dlouhých 28 letech. Indie naposledy hostila 46. ročník Miss World v roce 1996, ve kterém získala titul Irene Skleva z Řecka. (že já)

(Tento příběh nebyl upraven pracovníky Devdiscourse a je automaticky generován ze syndikovaného zdroje.)

READ  „Dokumentární styl“ 60. let začal ukazovat Anthropoid v nové digitální verzi

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *