Termíny vánočních doručení Royal Mail: Jaké jsou poslední termíny odeslání 1. a 2. třídy na Vánoce 2021

Druhá polovina prosince je obvykle nejrušnějším obdobím pro Royal Mail v celé zemi a doručovací služba vydala svou nejnovější doporučenou verzi Termíny zveřejnění Na Vánoce, pokud existují nějaké karty nebo balíčky, které dorazí do cíle před Štědrým dnem.

Toto jsou všechna data, která si musíte zapamatovat.

Kdy je uzávěrka publikace Royal Mail’s Christmas 2021?

Účast Do našeho denního zpravodaje

zprávy Prořízněte hluk

Nenechte si ujít poslední vánoční termíny. Foto: Gareth Cattermole/Getty Images.

Je potřeba zapsat několik dat v závislosti na tom, kam se odesílatel snaží balíček odeslat.

Pro ty, kteří chtějí zasílat mezinárodně s ekonomickými štítky, doporučené poslední datum již uplynulo a služby sledování a podpisu jsou stále schopny doručit balíky do Evropy, Kanady a USA.

Sobota 11. prosince je konečným termínem pro většinu zemí východní Evropy, zatímco pondělí 13. prosince je pro všechny balíky do Kanady, České republiky, Finska, Polska a USA. Zbytek Evropy bude pravděpodobně stále mít své balíky do Štědrého dne, pokud budou odeslány do čtvrtka 16. prosince.

Uplynula také lhůta pro zajištění toho, aby bylo cokoli zasláno poštou HM Troops.

Vnitrostátní služby Royal Mail ve Spojeném království jsou stále k dispozici, přičemž hromadnou ekonomickou poštu lze posílat do pátku 17. prosince, zatímco balíčky druhé třídy a Royal Mail 48 lze odesílat následující den.

Doporučené termíny Royal Mail pocházejí z First Class Mail, Royal Mail 24 a 48 sledovaných balíků musí být odesláno ve dnech do úterý 21. prosince, včetně 22. prosince je maximální počet 24 sledovaných balíků, zatímco doručovací balíky lze odesílat soukromě do čtvrtka 23. prosince.

Kdy jsou poštovní schránky Royal Mail shromažďovány přes Vánoce a Nový rok?

Obsah prioritních poštovních schránek Royal Mail bude i nadále shromažďován po většinu prázdnin, přičemž sběr se očekává v neděli mezi Boxing Day a 28. prosincem, stejně jako 2. a 3. prosince.

Během Štědrého dne nebo Silvestra nebudou žádné skupiny, dřívější skupiny se očekávají na Štědrý den a Nový rok.

READ  Pohledy na Nevada: | Recenze časopisu Las Vegas

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.