Soutěž Miss World byla odložena po 38 soutěžících, smluvních zaměstnancích Covid-19

Sharon Opara, vítězka titulu Miss World v Keni 2021. [Wilberforce Okwiri, Standard]

Miss World 2021 zrušila hodiny poslední show a koncertu na dráze. Stalo se tak poté, co se více než 20 jezdců nakazilo Covid-19.

Finále se mělo konat včera v San Juan v Portoriku, kde má Miss World Keňa Sharon Obara reprezentovat Keňu v soutěži, nejstarší a nejslavnější světové soutěži krásy.

V době tisku nebyla Obara mezi těmi, kteří měli pozitivní test na Covid-19.

Tato událost byla velmi očekávaná po roční přestávce způsobené pandemií.

V době zrušení se očekávalo, že se Obara objeví mezi finalistkami poté, co byla zařazena mezi 13 nejlepších v soutěži Miss World Top Model. Mezi dalšími jmény na seznamu byly Miss Francie, Venezuela, Kamerun, Vietnam, Portoriko, Mexiko, Pobřeží slonoviny, Česká republika, Polsko, Nikaragua, Bahamy a Dominikánská republika.

„Po schůzce s virology a lékařskými experty jmenovanými, aby dohlíželi na událost Miss World 2021 a diskusi s ministerstvem zdravotnictví Portorika, se organizátoři akce rozhodli odložit globální závěrečné vysílání v portorickém Coliseu Jose Miguel. Agrelot se bude konat během příštích 90 dní,“ stálo v tiskové zprávě vydané týmem Miss World.

„Od čtvrtka byla zavedena další bezpečnostní opatření ve prospěch soutěžících, produkčního týmu a diváků a pochopení události zvýšilo rizika na pódiu a v šatně. Po konzultaci s dalšími pozitivními případy se však dnes ráno potvrdily další pozitivní případy.“ zdravotnických úředníků a odborníků bylo rozhodnuto odložit.“

Keňská delegace opustila zemi před dvěma týdny. Většina finalistů je však v Portoriku déle než měsíc a podílela se na několika hitech, které vyvrcholily ve finále.

Pan Terry Mungay, ředitel franšízy a Miss World Kenya a generální ředitel společnosti Asheys Beauty Ltd, byl v Coliseo De Puerto Rico v čele delegace Miss Kenya ve světě.

Podle zpráv mělo 23 finalistů zastupujících země z celého světa pozitivní test na Covid-19, což vedlo ke zrušení divokých slavností. Pozitivní test na virus prý mělo také 15 zaměstnanců.

READ  Lionsgate natáčí remake trilogie The Strangers na Slovensku

Finalisté jsou od té doby izolovaní, čekají na zprávy od zdravotních expertů. očekává se, že zůstane ve službě, dokud nebude schválen zdravotnickými úředníky a poradci; To je předtím, než jim bude dovoleno odejít do svých zemí.

Mezi postiženými královnami krásy jsou údajně Miss Indie, Miss World Malajsie a Miss Indonésie.

Sharon byla korunována v srpnu na ceremonii v hotelu Trademark v Nairobi. Porazila 15 dalších soutěžících, aby převzala místo po Marii Waviniové, jejíž panování se prodloužilo poté, co byla loni zrušena soutěž Miss World díky Covid-19.

Keňská královna krásy, profesionálka v oboru speciální pedagogiky, se chystala utkat o světový titul, což přilákalo 141 soutěžících, z nichž pouze 95 se dostalo do finále. Očekávalo se, že vítěz, kterého má korunovat vládnoucí královna Toni-Ann Singh z Jamajky – kterou v prosinci 2019 v Londýně korunovala Vanessa Ponceová z Mexika – dostane 10 milionů šilinků.

„Jeden den zbývá do finále missworld a emoce jsou po všem. Interakce s mými sestrami, facilitátory a trenéry z celého světa z různých prostředí vyústily v to, že jsme se stali jednou velkou, vřelou, šťastnou a krásnou rodinou,“ řekla Sharon na svém Instagramu. stránka ve středu.

„Semestr roku 2021… Byl to nádherný měsíc plný vzpomínek na celý život a dobrodružství. Bude nám chybět. Přeji každému z nás vše nejlepší v našem úsilí a ať nás naše věci sbližují, když nás sbližují doma i mimo domov. Děkuji missworld za tuto životní příležitost.“

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *