Kurzy a tipy na tenis pro WTA US Open Qualifiers Winston Salem, včetně Alcaraz vs Ymir (pátek 27. srpna)

Jedním z podceňovaných aspektů grandslamových akcí je kvalifikační losování, které předchází hlavnímu losování. Ve třetím kole kvalifikačních zápasů hráči soutěží o velkou šanci udělat hlavní loterii, získat klíčové body a více peněz.

K tomu jsme se dostali z US Open a také ze semifinále Winston-Salem Open, což znamená, že pátek je pro tenis výjimečným dnem.

Pokračujte v čtení, abyste zjistili, kde hledat příležitosti.

Cem Ilkel vs. Jerry Lechka

11:00 ET

V zápase, ve kterém jeden hráč dosáhne své první velké remízy na Grand Slamu, existuje dobrý důvod věřit, že by to mohla být bolest.

Ilkel nedokázal prorazit Tour, ale na Challenge Tour byl v zásadě konzistentní, letos ve věku 12-7 let na tvrdém hřišti.

Lehecka je naopak zkušenější v hraní na antuce 75% z jeho 2021 zápasů je na střeše. Ke cti si připsal několik mečbolů a prokázal odhodlání vysoko přesáhnout věk Ilyu Marchenko ve druhém kole kvalifikace, ale není důvod dát Čechovi v tomto zápase obrovskou výhodu.

Toto je pravděpodobně nejdůležitější zápas v dosavadní kariéře každého hráče a tenis to pravděpodobně ukáže. Pokud Lehecka neshledá stejnou houževnatost, jakou měl proti Marchenkovi, prožije to s Ilkelem neuvěřitelně těžké.

vybírání Ilkel +3,5 hry -120 (PointsBet)

Carlos Alcaraz vs. Michael Ymir

20:20 ET

V další soutěži, kde se představí dva mladé talenty, přichází semifinále Winston-Salem Open se spoustou intrik.

Teenager Carlos Alcaraz hrál ve čtvrtek v ohromující formě proti Marcosovi Gironovi, když letěl po poli s lehkostí a všem připomínal, proč je často srovnáván s Rafaelem Nadalem.

Na druhou stranu Ymir ukázal vyrovnanost ve svém 3setovém vítězství nad Francisem Tiafoem, který má, stejně jako Alcaraz, k dispozici dostatek síly. Bude připraven na styl, kterému se chystá čelit, a okusí ho v Austrálii, kde dokázal porazit Alcaraz v jejich jediném zápase.

READ  Televizní hvězda shodí milion dolarů z vrtulníku nad skupinou lidí

Švéd dnes možná nebude schopen dosáhnout stejného výsledku, ale s důsledným zápasem na pevné půdě a historií, která jej podporuje, to bude hlavní zkouška, jak Alcaraz dotlačit k druhému titulu, a toho můžete využít.

vybírání Ymir vyhrává přes 11,5 zápasů -126 (FanDuel)

Jak hodnotíte tento článek?

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *