Rumor: Hi-Fi Rush hra pro Xbox bude spuštěna na „Switch 2“

Rumor: Hi-Fi Rush hra pro Xbox bude spuštěna na „Switch 2“
Obrázek: Bethesda

Nejnovější Partner Showcase společnosti Nintendo zablokoval dvě hry Xbox pro Switch, ale co ty dvě hry Ahoj Fi Rush Pověsti?

podle Hry na doma, akční hra založená na rytmu může být ve skutečnosti zacílena na vydání na Switch 2, takže potenciální oznámení může být ještě několik měsíců. Zde je přesně to, co uvedl zdroj:

„V současné době není jasné, zda se Hi-Fi Rush dostane na Switch, ale zdroje naznačují, že hra vyjde na Nintendo Switch 2, spíše než na původní Switch, takže by toho mohlo být více. Měsíce před oficiální oznámení“

Když se tyto fámy původně objevily, byly vzneseny otázky, zda hratelnost založená na rytmu bude nebo nebude hacknuta na Switch, takže nástupce pověstného systému by dával smysl.

Zdá se, že datamin Hi-Fi Rush začátkem tohoto měsíce také odhalil důkazy o „exkluzivních tričkách pro platformu“ pro jiné verze hry. Mějte na paměti Vydání PlayStation je nyní oficiálně potvrzeno.

Dvě hry pro Xbox již oznámené pro Switch zahrnují Grounded a Pentiment. Pentiment je k dispozici na eShopu Switch, fyzické vydání je na cestě a Grounded bude následovat v dubnu.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *