Datum vydání 2. série White Lotus: Obsazení, novinky a vše, co víme

Ano, bude jich víc, ale ne ve stejném havajském letovisku.

HBO

Musbachers (kromě Quinna), Tanya McQuaid a Pattons opustili resort, ale bílý lotos kontinuální. Ano, i když populární limitovaná série HBO, kterou napsal a režíroval Mike White, skončila, na obzoru je toho víc. Vrátí se někdy někdo z vašich oblíbených strašných lidí? Kde se to stane? Pojďme odpovědět na tyto a další otázky.

Také doporučujeme: Vše, co tento měsíc přichází na HBO Max

Bude sezóna 2 bílý lotos?

Ano, skutečně. HBO oznámila, že se show vrátí před koncem první sezóny. Je tu však problém. Za prvé, HBO to považuje spíše za „část dvě“ než za druhou sezónu. proto bílý lotos Měj podobu antologické série. Příští sezónu bude opět psát tvůrce série Mike White, ale nebude se konat v lokaci The White Lotus na Havaji, ale bude se odehrávat v jednom z dalších resortů vlastněných stejnou společností v jiné destinaci. Podle tiskové zprávy: „Další kapitola bílý lotos Zanechává Havaj za sebou a sleduje jinou skupinu rekreantů, když se přesouvají k někomu jinému bílý lotos majetek a jeho dočasná stabilita mezi jeho obyvateli. “ Dříve navrženo V rozhovoru pro TVLine by to mohlo býtWhite Lotus: St Tropez nebo něco.“

bílý lotos
HBO

Vrátí se někdo ze starých herců?

možná. Nové epizody zjevně nebudou přímým sledem toho, co bylo předtím, ale White navrhl, že není bez důvodu doufat, že se jedna z nočních můr z první sezóny vrátí. „Nemyslím si, že můžeš být věrohodný.“ [all the Season 1 guests] Zase na stejný svátek, “řekl TVLine. Ale možná je to něco z vesmíru Marvel, s některými z nich se vrací. Na Twitteru se již spekulovalo, že možná White Lotus: Druhé kolo Můžete sledovat Tanyu McQuaid Jennifer Coolidge do Aspenu, jak se ona a její nový přítel vydávají během finále.

READ  Karolina Bilawska z Polska získala titul Miss World 2021 Korunní princ ví, kdo je Karolina Bilowska

Kdy bude bílý lotos Premiéra 2. série?

Omezte se. první bílý lotos Právě to skončilo a nemáme žádné informace o tom, kdo to bude nebo kdy a kde se bude natáčet, ale tento příspěvek aktualizujeme, jakmile budou zveřejněny další informace.

Chcete více vzrušení? Následuj nás InstagramA CvrlikáníA PinterestA YoutubeA tik tak, A snap chat.

Esther Zuckerman je vedoucí zábavní spisovatelka Thrillistu. Sledujte ji na Twitteru Vložte tweet.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.