PH softbelles přežily Českou republiku ve Světovém poháru žen U15

PH softbelles přežily Českou republiku ve Světovém poháru žen U15

Filipíny vytáhly strhující výhru 3:2 nad Českou republikou, aby v sobotu 21. října zahájily svou kampaň Světového poháru žen v softballu žen do 15 let ve velkém stylu v olympijském sportovním areálu Komazawa v japonském Tokiu.

Ženský softbalový tým PH U15 zahájil svou kampaň na mistrovství světa v softbalu žen U15 dobře. (Foto od WBSC)

Erika Arnez předvedla solidní výkon na kopci, když odpálila 14 českých odpalů a udělala dost na to, aby přežila zuřivý comeback svých soupeřů na konci sedmé a poslední směny, aby si udržela morální vítězství.

PH softbelles se v první směně dostaly do vedení 1:0 na Christine Angel Calaguas RBI (zasáhla) a na to navázaly záminkou od Janelle Santos, která jela ve druhé směně v Sheena Joy Capistrano.

Do páté směny se ujali vedení 3:0, ve druhé homerunem a ve třetí nájezdem Grazie Paiute na hráče v poli.

Národní tým podporovaný Cebuana Lhuillier, také podporovaný Philippine Airlines, bude doufat, že bude pokračovat ve svém působivém vítězném tempu, když se v neděli 22. října utká s mocnými Američany a Uganďany v těžkém dvojzápase.

Tým vedený Ninou Serafico se v pondělí 23. října utká s Portorikem a v úterý 24. října s Brazílií, aby uzavřeli své kvalifikační tažení do skupiny B.

Prezident Filipínské amatérské softbalové federace Jean-Henri Lhuillier ocenil skvělý start týmu.

„Je to skvělý začátek pro filipínský tým. Věříme, že pod vedením našich trenérů a manažerů budou naše děvčata schopna ukázat světu, že to myslí opravdu vážně a ve svých příštích zápasech se znovu vyšvihnout na vrchol,“ řekl.

READ  Sport v televizi: čtvrtek 27. května 2021

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *