Plopsa a Kaprain Group přinesly krytý park Majaland do zábavního uzlu českého letiště

V blízkosti pražského letiště byl otevřen vůbec první zábavní park Majaland v České republice a nabízí téměř 9 000 metrů čtverečních (téměř 97 000 čtverečních stop) krytých zábavních parků. Karel Bračák Skupina Cabrin dále rozvíjet POP outlet a zábavní centrum. Děti a jejich rodiče si mohou užít 12 jízd včetně horské dráhy, divadla a hračkářství, vše v duchu Včelky Mayy a jejího přítele Willieho a navíc Vikinga Vica.

Obrázek s laskavým svolením Plopsa Group.

„České republice chyběla nejen horská dráha, ale i velký zábavní park, jak to vidíme ve většině evropských zemí. A tak jsme spojili síly s těmi v Belgii. BLOPSAOtto Germann, projektový manažer společnosti Magaland Praha (Malayand Prague), řekl:

Mezi hlavní atrakce krytého zábavního parku patří 220 m (722 stop) dlouhá horská dráha, která může dosáhnout maximální rychlosti 40 kilometrů za hodinu (25 mph) s kapacitou 550 osob za hodinu. K dispozici je také 10 m (33 ft) vysoký kolotoč, 33 m (108 ft) skluzavka, houpačky a vozová dráha. „Majaland je kompletní zábavní park. Kromě atrakcí poskytne dětská divadla, dětské hračky a restaurace. Je to skvělé místo pro oslavu narozenin, párty nebo koncert dětských hvězd,“ vysvětlil German.

Vstup do prodejen Majaland Praha v POP Airport Entertainment & Outlet. Obrázek s laskavým svolením Plopsa Group.

„POP Airport budujeme jako místo, které přirozeně spojuje nákupy a zábavu. Je to místo pro celou rodinu, kde si každý najde to své,“ řekl Jacob Dlohy, marketingový ředitel Cabrin. Kromě zábavního parku Majaland Praha můžete navštivte také unikátní Muzeum dinosaurů v Praze, velký výběr ikonických vozů v Classic Cars Gallery nebo jen tak sedět na našem balkóně a sledovat přistávající letadla na letišti.“

Plopsa provozuje osm zábavních parků v Evropě, které ročně navštíví více než 3 miliony lidí. V roce 2021 byla otevřena Ride to Happiness by Tomorrowland Plopsaland de Ban zahrada.

READ  Polina Porizkova se rozešla s „zábavnou a sexy“ Aaron Sorkin

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.