Zábavní kalendář od 25. června do 1. července | Umění a divadlo

Události

96. výroční den starých osadníků v okrese Dodge, North Bend. Mezi aktivity patří běh na 5 km a běh na 1 míli, snídaně, koktejl, řemeslný veletrh, golfová soutěž, turnaj v kickball, mobilní vojenské muzeum, autosalon, mistrovství v kukuřičné dírce, tahání dětských traktorů, dětské hry, karneval, bingo a výlety Škola, pivo zahrada, dětský průvod, živá hudba Nebraska All-Around Polka Band a North Bend Community Band, krmení pizzou, baseballový zápas, ohňostroj a snídaně.

Yutanské dny, Yutane. Mezi aktivity bude patřit krmení palačinkami, zábavný běh, basketbal 2 na 2, turnaj v pískovém volejbalu, pivní zahrádka, přehlídka, nafukovací čluny, rodinný fotbalový turnaj, tichá aukce a živá hudba.

Oslava Wahoo 150 + 1, Wahoo. Mezi aktivity bude patřit snídaně s palačinkami, jízda na kbelíku, plavání, veletrh prodejců, galerie Shades the Clown, galerie historické fotografie Wahoo, prodej knih v knihovně, prodej pekáren, prodejci potravin, 10bodový kurz hřiště, kukuřičný kurz, pivní zahrada, Hanson The historický dům je otevřený a v pouličním tanci hraje živá hudba Boca Rosse.

Šestý výroční klubový klub Midwest Rollers Car Club Show, 10 am to 4 pm, Sam’s Club South, Lincoln. Vstupní poplatek je 25 $. K dispozici bude jídlo, prodejci a zábava. Vstup je pro diváky zdarma. Veškerý výtěžek ze show poputuje do dětské zázračné sítě.

České Clarksonovy dny, Clarkson. Mezi aktivity patří česká večeře, autosalon, živá hudba, dětská zoo, tichá aukce, tahání dětských traktorů, vodní boje, ochutnávka vín a piva, český průvod královny Nebrasky a pouliční tanec.

READ  Spojené království se loučí s šampionátem uzamčení, zatímco USA podporují masivní výpomoc

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.