Nejpodivnější dinosauří filmy z celého světa

ve vzdálené budoucnosti “dinosaura z hlubin– V roce 2004 byl trest smrti postaven mimo zákon. Odpovědí na potrestání notoricky známého zločince je tedy poslat ho do minulosti, kdy trest smrti zůstává možností! S týmem vědeckého výzkumu (pod vedením francouzského ředitele pro vykořisťování) Jane Rollin) až prehistorický, který se zcela zkosí. Uteče do jurské krajiny a vyžaduje, aby ho vědci vypátrali, když ho pronásledují různí dinosauři.

Zní to docela dobře, nebo alespoň jako špatná zábava, ale v tom se, přátelé, můžete mýlit. Film z roku 1993 „Dinosaur z hlubin“ je jedním z několika amatérských filmů režírovaných francouzským vydavatelem časopisu a majitelem obchodu s komiksy/videem. Norbert Mutter, jehož chápání primitivnějších metod filmové tvorby lze benevolentně označit za neexistující. Vzpomeňte si na nejděsivější film, který jsem viděl (nebo natočil) na svém dvorku – možnosti režie moteru jsou stejné, ne -li horší. Pohled Pracují věčně, mění se ze dne na noc v jedné úpravě a často jsou rozostřené nebo rámují objekty nejméně atraktivním způsobem.

Moutierův mix gumových hraček, trhaných modelů ze surové hlíny a ručních loutek inspiruje padající čelisti nejen kvůli jejich neschopnosti, ale také kvůli množství času, který mají před obrazovkou. Překvapivě „Dinosaur z hlubin“ není jediným Motterovým filmem: on také Natočil jsem slasherové filmy („Mad Mutilator“) a akční tituly („Operace Las Vegas“), z nichž mnohé jsou dostupné online pro vaše potěšení (?).

READ  Jak vyrobit kysané zelí mythonki, milované české sušenky

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *