‚Spaceman‘: Adam Sandler dráždí český přízvuk v novém traileru na sci-fi film natočený v Praze

‚Spaceman‘: Adam Sandler dráždí český přízvuk v novém traileru na sci-fi film natočený v Praze

První oficiální trailer k astronaut Po krátkém teaseru debutovaném minulý měsíc má místním fanouškům co nabídnout. Kromě pražských památek a českých vlajek nám nové záběry dávají první pohled na český přízvuk hvězdy Adama Sandlera.

Podle románu českého spisovatele Jaroslava Kalvara z roku 2017 Astronaut Bohemia (Astronaut z Čech), astronaut Natáčelo se v Praze a okolí během léta 2021. Sandler v něm hraje Jakuba Procházku, astrofyzika, který se stane prvním astronautem fiktivní České republiky a vydá se na dlouhou cestu do vesmíru.

On je Sandler s českým přízvukem? Nezdá se to hned samozřejmé, ale určitě existují nějaké změny v řádcích jako „Já chci jít domů“, které končí v traileru. Film se ale za svůj český původ nestydí a na skafandru hrdě vyvěšuje českou vlajku.

Kromě Sandlerova výkonu a českých vazeb… astronaut Trailer nám také poskytuje náš první pohled na Isabellu Rosselliniovou jako úředníka evropského vesmírného programu Carey Mulligan (který Ne Zdá se, že mluví s českým přízvukem) jako Procházkova manželka Lenka a obří vesmírný pavouk v podání Paula Dana. astronaut To také hraje Kunal Nayyar jako člen vesmírného programu.

Zahlédli místní památky astronaut V upoutávce je pražská budova CETIN (Central Communications) na Žižkově, brutalistní budova přezdívaná pro svůj tísnivý vzhled „Mordor“ tyčící se nad Prahou 3. Ve filmu je možná poslední, kde se objeví místní dominanta, která má být zcela zbořena do r. 2025.

v praze, astronaut Natáčelo se na místech, jako je Palác Desfor vedle obchodního centra Florentinum, koupaliště Želenj Pruh, Kongresové centrum Praha a prostory v Radotíně.

mimo Prahu, astronaut Natáčení probíhalo také na místech v Mariánských Lázních, Czernosicích, Bystřici, Slabech, Jitřichovicích, Bernarticích, kempu Branov a na venkově ve Středočeském kraji jižně od české metropole.

READ  Čeští ježci jsou novou obranou Ukrajiny proti Rusku; Co jsou?

astronaut Režie: Johan Renck (Černobyl), podle scénáře adaptovaného z románu Kalvárie od Colbyho Daye. Stillking Films převzal produkci filmu v Praze na jaře 2021, zatímco další natáčení probíhalo v New Yorku.

astronaut Vychází na Netflixu od pátku 1. března.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *