Sport v televizi: sobota 22. května 2021

Sobota 22. května
(Všechny časy na východ)
Časový plán se může změnit a / nebo výpadky proudu

Australský fotbal
5:30
FS2 – AFL: Sydney ve Fremantle
Závody aut
5:55
ESPN2 – Formule 1: Cvičení 3, Monacký okruh, Monako
8:55
ESPN2 – Formule 1: Playoffs, Circuit de Monaco, Monaco
9 hodin ráno
FS2 – NASCAR Camping Truck World Series: Kvalifikace, Circuit of the Americas, Austin, TX
10 hodin ráno
FS2 – NASCAR Cup Series: Practice, Circuit of the Americas, Austin, TX
11:00
FS1 – NASCAR Xfinity Series: Playoffs, Circuit of the Americas, Austin, TX
1 m
FS1 – NASCAR Camping World Truck Series: Toyota Tundra 225, Circuit of the Americas, Austin, Texas
2 m
NBC – IndyCar: 1st Qualifying Day, Indianapolis Motor Speedway, Indianapolis
15:00
FS2 – MotoAmerica Superbike: Den 1, Virginia International Racecourse, Alton, Virginie.
NBCSN – IndyCar: 1st Qualifying Day, Indianapolis Motor Speedway, Indianapolis
4 m
FS1 – NASCAR Xfinity Series: The Pit Boss 250, Circuit of the Americas, Austin, TX
10 večer
FS1 – NHRA: Playoffs, Houston Raceway Park, Houston (registrovaný)
box
8 m
ESPN – nejvyšší hodnocení: Jose Ramirez vs Josh Taylor (Wilter Waits), Las Vegas
Totální baseball
12 m
ACCN – Miami, Louisville
SECN – Tennessee, Jižní Karolína
1 m
CBSSN – Xavier v Creightonu
5 m
BTN – Maryland, Michigan
6 m
PAC-12N – Stanford, Oregon
6:30 odpoledne
ESPNU – Nebraska, Indiana
8 m
BTN – Pennsylvania Avenue, Illinois
21:00
PAC-12N – Arizona na Oregon Street
Vysokoškolský fotbal
4 m
PAC-12N – Stanfordská jarní hra
Lacrosse College (pro muže)
12 m
ESPNU – NCAA Championship: Virginia vs Georgetown, Čtvrtfinále, Hempstead, New York
2:30 odpoledne
ESPNU – mistrovství NCAA: Rutgers vs Severní Karolína, čtvrtfinále, Hempstead, New York
Softball College
12 m
ESPN2 – Mistrovství NCAA: Bude rozhodnuto, regionální
ESPNEWS – Mistrovství NCAA: Bude rozhodnuto, regionální
2 m
ESPN2 – Mistrovství NCAA: Bude rozhodnuto, regionální
15:00
SECN – Mistrovství NCAA: Bude určeno, regionální
4 m
ESPN2 – Mistrovství NCAA: Bude rozhodnuto, regionální
ESPNEWS – Mistrovství NCAA: Bude rozhodnuto, regionální
16:30
ESPNU – mistrovství NCAA: Bude rozhodnuto, regionální
5 m
SECN – Mistrovství NCAA: Bude určeno, regionální
6 m
ESPN2 – Mistrovství NCAA: Bude rozhodnuto, regionální
ESPNEWS – Mistrovství NCAA: Bude rozhodnuto, regionální
8 m
ESPN2 – Mistrovství NCAA: Bude rozhodnuto, regionální
ESPNEWS – Mistrovství NCAA: Bude rozhodnuto, regionální
10 večer
ESPN2 – Mistrovství NCAA: Bude rozhodnuto, regionální
ESPNU – mistrovství NCAA: Bude rozhodnuto, regionální
Vysokoškolský tenis
17:30
Tenis – národní mistrovství NCAA, turnaje družstev mužů a žen
Obal
21:00
NBCSN – Mistrovství světa smíšených dua: TBD, semifinále, Aberdeen, Skotsko (zaznamenáno)
rybolov
8 hodin ráno
FS1 – Elite Bassmaster Series: 2021 Berkley Bassmaster Elite v Lake Guntersville, Lake Guntersville, Scottsboro, Ala.
Golf
10 hodin ráno
ESPN Tour – PGA: PGA Championship, 3. kolo, Kiawah Island Golf Resort Ocean Course, Kiawah Island, SC
1 m
CBS – PGA Tour: PGA Championship, Round Round, Ocean Resort Stadium on Kiawah Island, Kiawah Island, SC
15:00
GOLF – LPGA Tour: The Pure Silk Championship, 3. kolo, River Course v Kingsmill, Williamsburg, VA.
Gymnastika
7 odpoledne
NBCSN – Americká klasika: Session 2, Indianapolis
Koňské dostihy
1 m
FS2 – NYRA: America’s Day in Racing
4 m
FS2 – NYRA: America’s Day in Racing
IIHF hokej
5 hodin ráno
NHLN – Mistrovství světa: Švédsko vs Dánsko, Rubenova cesta, skupina A, Riga, Lotyšsko
9 hodin ráno
NHLN – Mistrovství světa: USA vs Finsko, Rubin Tour, skupina B, Riga, Lotyšsko
1 m
NHLN – Mistrovství světa: Švýcarsko vs Česká republika, Ruben’s Tour, skupina A, Riga, Lotyšsko
5:00 (neděle)
NHLN – Mistrovství světa: Slovensko vs Velká Británie, Round Robin, skupina A, Riga, Lotyšsko
MLB Baseball
1 m
MLBN – Chicago White Sox v New York Yankees
4 m
MLBN – Minnesota v Clevelandu nebo Houstonu v Texasu
7 odpoledne
Fox – Chicago Cubs v St. Louis nebo R. Boston ve Filadelfii Nebo Los Angeles Dodgers v San Francisku
10 večer
MLBN – Oakland v LA Angels nebo Seattle v San Diegu (20:30)
Basketbal NBA
14:10
ESPN – Východní konference Playoff: Miami v Milwaukee, první kolo, zápas 1
16:30
ESPN – Zápas play-off Západní konference: Dallas vs Los Angeles Clippers, první kolo, první zápas
8 m
ABC – Playoff East East: Boston v Brooklynu„První kolo, hra 1
22:30
ESPN – Zápas play-off Západní konference: Portland v Denveru, první kolo, první zápas
NHL hokej
12:30
CNBC – Zápas play-off Stanley Cup: Florida v Tampa Bay, první kolo, zápas čtyři
15:00
NBC – Playoff Cup Stanley East Division: Pittsburgh New York Islanders, 1. kolo, 4. hra
7 odpoledne
CNBC – Division North Stanley Cup: Montreal v Torontu, první kolo, zápas dva
8 m
NBC – Stanley Cup West Division: Vegas v Minnesotě, první kolo, hra 4
Rodeo
21:00
CBSSN – PBR: The Bad Boy Mowers Invitational, 1. kolo, Jacksonville, Florida (nahrané)
Fotbal
12 m
NBC – Evropský pohár mistrů: Toulouse vs La Rochelle, finále, Twickenham, Anglie
12:00 (neděle)
FS2 – NRL: Penrith v jižním Sydney
2:00 (neděle)
FS2 – NRL: Manly Waringa in Parramatta
Fotbal (muži)
15:30
ABC – MLS: LA Galaxy v Portlandu
Fotbal v jarní lize
15:00
FOX – Southern Section: The Blues versus the Generals, Houston
7 odpoledne
FS1 – Southern Division: Sea Lions vs. Jousters, Houston
Tenis
8 hodin ráno
Tenis – ženevské finále ATP, Bělehrad-WTA, Parma-WTA, Lyon-semifinále ATP
5:00 (neděle)
TENIS – finále Lyon-ATP, Bělehrad-ATP 2, Parma-ATP a Štrasburk – předčasné WTA Tour.
5:00 (neděle)
TENIS – finále Lyon-ATP, Bělehrad-ATP 2, Parma-ATP a Štrasburk – předčasné WTA Tour.

READ  Co pro sport znamená každý krok anglického čtyřstupňového plánu uvolnění uzamčení?

Chcete-li obnovit své heslo, použijte níže uvedený formulář. Když odešlete e-mail vašeho účtu, pošleme e-mail s resetovacím kódem.

“Předchozí

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *