Novinky asociace ISKCON | Průkopník Hare Krišna! Film se nadále dostává k publiku prostřednictvím online platforem

Novinky asociace ISKCON |  Průkopník Hare Krišna!  Film se nadále dostává k publiku prostřednictvím online platforem

Kultovní film Hare Krišna! Mantra, hnutí a Svámí, který to všechno začal oslovovat stále větší publikum po celém světě prostřednictvím několika online platforem. Přelomový dokument byl vydán v roce 2017 a získal cenu za nejlepší film na Oscarech Světelný filmový festival.

Jedna z nejznámějších platforem, www.Tubi.com, díky čemuž je film nyní zdarma (s občasnými reklamami). Je k dispozici ke sledování na Tubi v USA, Kanadě, Austrálii, Indii, Kostarice, Ekvádoru, El Salvadoru, Guatemale, Mexiku a Panamě. Kromě toho je Tubi k dispozici v jiných zemích pomocí spolehlivé služby VPN.

Hare Krišna! K dispozici také (pouze v Indii) na playy.tv/videos. Aby si uživatelé mohli film užít, stačí do vyhledávacího pole zadat „Hare Krišna! Mantra“.

„Po premiéře filmu v USA v prestižním divadle Village East Theater, pouhých deset bloků od historického chrámu 26 2nd Ave v newyorské Lower East Side, uvedl americký distributor Abramorama film do 150 kin po celých USA,“ řekl. herců. Scénář filmu je Yadupara Das.

„Cargo Film and Releasing, náš celosvětový obchodní zástupce, zorganizoval Mezinárodní premiéra S ruskými titulky v mnoha divadlech v Moskvě v noci, kdy se Šríla Prabhupáda objevil. Od roku 2017 do roku 2020 byl film uveden v kinech ve 38 zemích, jako např. Prahahlavním městě České republiky, získává uznání od publika všech vyznání a původu.

Hare Krišna! K dispozici na Amazon.com K pronájmu nebo nákupu (pouze ve vybraných zemích). Yadupara Das pokračoval: „Často se nás ptají, proč film není k dispozici zdarma na YouTube. Pokud je dostupný zdarma, Amazon jej může odstranit ze své streamovací služby. Chceme jej na Amazonu ponechat pro širší publikum, protože Amazon je prestižní místo.“ Hare Krišna! Film je k dispozici také s titulky do 22 jazyků, včetně čínštiny a arabštiny webová stránka.

READ  Filmy z řízení přicházející do Spokane Valley později v létě

„Mnozí říkají, že film je lepší podruhé nebo potřetí.“ „Má velký vliv na příbuzné těch, kteří následují duchovní cestu,“ řekl Visakha Dasi. „Šríla Prabhupáda – ve své filmové inkarnaci – pokračuje ve své kazatelské cestě po celém světě.“ svět!“ Všechna sláva Jeho božské milosti! Chcete-li si prohlédnout jejich nejnovější projekty, navštivte InnerVoiceProductions.com.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *