Kuo: 2023 iPhone bude obsahovat „periskopický“ teleobjektiv

Podle průzkumu, který dnes večer sdílí vysoce uznávaný analytik TF Securities, přijmou iPhony společnosti Apple „teleskopický objektiv“ v roce 2023. Ming-Chi Kuo.


Kuo nešel do detailů, ale slyšeli jsme Několik předchozích pověstí O společnosti Apple Práce na periskopické čočce„Což by mělo umožnit výrazné zlepšení schopností optického zoomu. Kuo již dříve uvedl, že očekává, že společnost Apple přijme objektiv periskopu v roce 2022 Iphone Supermodelky, ale zdá se, že si myslí, že se tak stane až v roce 2023.

Současné smartphony již přijaly technologii čoček periskopů. Huawei P30 Pro umožňuje 5x optické přiblížení a iPhone‌ s hledáčkem může mít podobné funkce. Aktuální iPhony překračují limit při 2,5násobném optickém a 12násobném digitálním přiblížení, ale lepší možnosti přiblížení mohou umožnit iPhonům Apple konkurovat chytrým telefonům, které se zaměřily na funkci přiblížení. Například nejnovější smartphony společnosti Samsung mají funkci zvětšení 100x, která se nemůže shodovat se současnými iPhony společnosti Apple.

Kromě předpovídání technologie vyskakovacích čoček v roce 2023 Kuo sdílel podrobnosti o iPhonech 2021 i 2022.

U iPhone 2021 Kuo věří, že Apple přijme nový vysílač Face ID vyrobený z plastu místo skla, což je nyní možné díky vylepšeným technologiím povrchové úpravy. Není jasné, zda to majitelům zařízení „iPhone“ přinese výhody pro koncové uživatele, nebo to bude jednoduše znamenat snížení výrobních nákladů společnosti Apple.

V minulosti se všeobecně věřilo, že důvodem, proč si čočky Tx musely osvojit skleněný materiál, bylo zabránit zkreslení vlivem tepla generovaného procesem VCSEL. Náš nejnovější průzkum naznačuje, že čočka Face ID TX pro nový 2H21 21iPhone‌ bude vyrobena spíše z plastu než ze skla, a to díky zdokonaleným technologiím povrchové úpravy a že dodavateli plastových čoček Tx jsou Largan a Genius, přičemž hlavním přínosem této změny je Largan. na svůj vyšší podíl. V show.

Špičkové iPhony uvedené na trh v roce 2021 budou také vybaveny vylepšeným teleobjektivem. Apple upgraduje z 5článkového na 6článkový, což je podle Kuo možné díky „konstrukčním a výrobním výhodám“.

READ  Zvěsti o Switch 2 víří, protože vlajková loď her od Nintenda se vyprodává

Kuo uvedl, že vylepšení zadních fotoaparátů přicházejících do špičkových iPhonů v roce 2022 se zaměří na teleobjektiv, s upgradem společnosti Apple ze 6členného na 7prvkový pro iPhone 14.

Očekává se také, že chystané modely iPhone‌ v roce 2022 přijmou „nový design objektivu s jedním tělem“, který podle Kuo použije společnost Apple ke zmenšení velikosti přední kamerové jednotky.

Abychom zmenšili velikost jednotky přední kamery, očekáváme, že nový iPhone‌ u modelu 2H22 přijme nejdříve design objektivu s jedním tělem. Tento design vyžaduje objektiv a VCM [voice coil motor] Smontovat před odesláním do CCM. Jelikož Largan začne dodávat shippingiPhone‌ VCM pro nové iPhony v 2H21, věříme, že pokud Apple v budoucnu přijme design objektivu s jedním tělem, může Largan, nový dodavatel VCM, kombinovat výhody výroby designu objektivů a využít této nové trend.

Řekl to Kuo myslí si Modely iPhone 2022‌ přejdou od zářezu k poutavé obrazovce, kterou si osvojily některé starší smartphony Android. Očekává se, že Apple použije tento design pro nadcházející špičkové iPhony v roce 2022, ale pokud jsou výnosy dostatečně vysoké, mohou všechny iPhony 2022 používat stejný design dírky.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *