Ogunquit Performing Arts představuje Andyho Hubbla

OGUNQUIT, Maine – Ogunquit Performing Arts uvádí v sobotu 20. května v Dunaway Center, 23 School Street, v Ogunquitu druhý koncert své jarní a podzimní hudební série 2023 s Andy Abelem a Los Galatacos String Band.

Program s názvem „Tour of the Americas“ se uskuteční v 19:30

Galacticos, španělské slovo pro „galaktický“, volný překlad hvězd nebo vychloubání úrovní schopností „mimo tento svět“, by poskytlo výstižný popis nového programu kapely: solidní turné inspirativního autentického muzikantství se zářivými houslemi. dílo houslaře Andyho Abela a dobro kytary a dvojité housle od Jonathana Coopera, kytaristy Drewa Wymana a perkusionisty Shawna Danielse.

Andy Hubble

Abel, populární hudebník a oblíbenec Ogunquit a hostujícího publika, poskytne živý repertoár písní. Los Galactacos přináší exotický mix zpěvu, kytary, houslí, violoncella, dobra, cuatro, kontrabas, akustické basy, kytary, bicích a poklep.

Písně od Kanady po Kubu, Appalachia po Argentinu, Tennessee po Texas a mnoho dalších zazní na tomto úžasném novém koncertu, který zkoumá mnoho žánrů a světských původů americké absurdity.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *