Společné prohlášení o Izraeli | Bílý dům

Společné prohlášení o Izraeli |  Bílý dům

Vedoucí představitelé Francie, Německa, Itálie, Spojeného království a Spojených států amerických dnes na základě své výzvy vydali toto společné prohlášení:

Dnes my – francouzský prezident Macron, německý kancléř Schulz, italský premiér Meloni, premiér Spojeného království Sunak a prezident Spojených států Biden – vyjadřujeme naši pevnou a jednotnou podporu Státu Izrael a jednoznačně odsuzujeme Hamás a jeho strašlivé teroristy. akty.

Dáváme jasně najevo, že teroristické činy spáchané Hamasem nemají žádné ospravedlnění ani legitimitu a musí být všeobecně odsouzeny. Nikdy neexistuje žádné ospravedlnění pro terorismus. V posledních dnech byl svět v hrůze svědkem toho, jak teroristé Hamásu vraždí rodiny ve svých domovech, vraždí více než dvě stě mladých lidí, kteří si užívali hudební festival, a unášejí starší ženy, děti a celé rodiny, které jsou nyní drženy jako rukojmí.

Naše země podpoří Izrael v jeho úsilí bránit sebe a svůj lid proti takovým zvěrstvům. Zdůrazňujeme také, že toto není vhodná chvíle, aby žádná strana nepřátelská Izraeli využila těchto útoků k dosažení zisků.

Všichni uznáváme legitimní aspirace palestinského lidu a podporujeme stejná opatření k dosažení spravedlnosti a svobody pro Izraelce i Palestince. Ale nenechte se mýlit: Hamas tyto aspirace nereprezentuje a nenabízí palestinskému lidu nic kromě dalšího terorismu a krveprolití.

V nadcházejících dnech zůstaneme jednotní a koordinovaní, společně jako spojenci a jako společní přátelé Izraele, abychom zajistili schopnost Izraele bránit se a nakonec vytvořili podmínky pro mírový a integrovaný Blízký východ.

###

READ  Koordinátorka Trump Coronavirus Deborah Birxová se ujala práce v čištění vzduchu světové zprávy

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *