Jake DeBrusk z Bruins s novým trenérem nehrál dobře

Jake DeBrusk z Bruins s novým trenérem nehrál dobře

Není jasné, zda jde o náhodu, ale dva Bruins, kteří se cítili nejvíce ovlivněni trenérským stylem Bruce Cassidyho, hrají nejlepší hokej své kariéry od jeho odchodu.

Jake Debrusekjehož dlouhé propady a střety s bývalým šéfem předcházely od té doby zrušené obchodní objednávce, upevnily jeho postavení pravého křídla č. 1. Jim MontgomeryVe 22 zápasech zaznamenal osm branek a 17 bodů.

„Je to hodně o detailech,“ řekl velitel střediska Dybrusk. Patrice Bergeron. „Jeho hůl je aktivní v drahách, zastavuje na puku, věci, které mohou rozhodnout, zda máte prvotřídní šanci, nebo propadnete zpět. Tyto hry mohou zůstat nepovšimnuté, ale pro naši lajnu mají obrovský rozdíl. Druhý a třetí úsilí na míčích Mace – stále se to zlepšuje a chce to být lepší.“

č. 3 pravé křídlo Trent Frederick Letos je působivějším hráčem, protože udělal méně chyb, které ho viděly na lavičce s Cassidym. Více využívá i svou střelu. Dvakrát skóroval při sobotní výhře 5-1 nad Avalanche, dvakrát poprvé jako hráč NHL potopil a zvýšil svou bilanci na 5-4-9 ve 20 zápasech. Jako DeBrusk s Bergeronem a Brad Marchand, Frederick se stal cenným podpůrným hráčem dvou svých známých kamarádů (Charlie Coyle A Taylor Hall).

„Freddie, když ho sleduješ v tréninku, on skóruje,“ řekl Marchand. To je to, co dělá. Monty ho opravdu tlačí, aby to přijal. Cc [Coyle] Letos na jiné úrovni. A když hrají s Halsey, která je velmi dynamickým a útočným chlapíkem, našli tu chemii. Dělají spoustu divadla.“

Ne každý mladý hráč, který se trápil pod Cassidym, se pod Montgomerym dařilo. Jakub Zaborel Nedůslednost ho nechala stranou týmu. Jack Studnica Vyměněn do Vancouveru za dva zájemce. Anton Bledh Dostal se do další bitvy o soupisku s jiným týmem (Colorado). Ale vzestup DeBruska a Frederica pomohl upevnit jedno z nejhlubších útočných komb v lize.

READ  Ryan Fox sedí na okraji týmu International Presidents Cup

„Abyste byli úspěšní, potřebujete, aby mladí lidé vystoupili a převzali vedení [make] řekl Marchand. „Vidíme to letos. Muži přicházejí a přijímají své role a příležitosti a daří se jim v nich.“

Dybrusek, který v sobotu vstřelil stý gól, dostal otázku, zda cítí nějakou extra motivaci do pondělního utkání.

Řekl: „Ano, absolutně.“ „Myslím, to je docela zřejmé.

„Pro mě je to jedna z věcí, do kterých jsem po tom všem v loňském roce přišel s čistým a čerstvým rekordem. Chtěl jsem udělat vše, abych pomohl týmu. Zpočátku to bude pro obě strany pravděpodobně trochu zvláštní.“ .

„Ale hrajeme s Vegas. V jistém smyslu nehrajeme proti němu. Jsme spokojeni s tím, kde je naše hra. Jsme spokojeni se změnami, které jsme provedli. Náš rekord mluví sám za sebe. Jsme ‚ Jen se bojím o naši hru. Domácí publikum je v poslední době hodně intenzivní a my to prostě chceme udržet.“

Pavel Zacha se cítí příjemně

Pavel Zachavyměnil jsem jeden za jeden za Eric Hola Loni v červenci našel svou hru u spoluobčanů Čechů David Krejčí A David Pasternák.

„Odvádí pro nás spoustu práce na lince,“ řekl Pasternak o Zakovi, který nastoupil do pondělního zápasu 3-13-16. „Umí ​​skvěle kontrolovat hypotéky. Všichni víme o jeho dovednostech a rychlosti. Je těžký na puk a drží se ho. Technicky je to nová řada – stále na tom pracujeme – ale usnadňuje to, když máte chlapa udělat to.“

Montgomery miluje Zakovu schopnost vyhrávat souboje a kroky a zlatého retrívra hrát o puky a být buldokem před sítí. Poznamenal také, že hrát s Krejčím a Pastrňákem není tak jednoduché, jak se některým zdá.

„Všichni vnucují puk vašim nejlepším střelcům,“ řekl Montgomery. „To se prostě stává. Bergie a Mars to dělají, když je Basta na jejich lince, taky. To je normální. Pro Žáka, když vyrůstal, byl Krejčí pravděpodobně idolem, protože byl nejlepším hráčem ve své zemi, když byl v letech formování.“ teenager a Basta byl hned před ním, pokud jde o výběr ze stejné země v prvním kole. Když se poprvé přesune do této řady, je tu pravděpodobně mnohem větší tlak ve srovnání s tím, kde je nyní, usadí se a hraje jeho hru.“

READ  Srbsko porazilo Itálii 1:0 v semifinále Davis Cupu. Djokovič čelí Sinnerovi ve druhé dvouhře

Jeremy Swaiman dostane hovor

Montgomery ignoroval požadavek reportéra na jméno startujícího brankáře před přistáním míče. Jeremy Swaiman Tváří v tvář hvězdě Golden Knights Logan Thompson … bylo to Vegas bez statusu hvězdy Jack Eichel, z North Chelmsford University a Boston University, kvůli zranění v dolní části těla. V Bostonu nehrál od 27. prosince 2019… Obránce č. 1 ve Vegas Alex Pietrangelo (osobní důvody) nebyl aktivní.


Matta Portera lze kontaktovat na adrese [email protected]. Sledujte ho na Twitteru: @tweet.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *