Nová Arc Line, Fantasy Steampunk CRPG oznámená pro PC, PS5 a Xbox Series X|S

Nová Arc Line, Fantasy Steampunk CRPG oznámená pro PC, PS5 a Xbox Series X|S

Ukrajinská vývojářská studia Dreamate a Fulqrum oznámili New Arc Line, steampunkové fantasy CRPG, které vyjde v roce 2024 pro PC, PS5 a Xbox Series X|S. Podívejte se na promo výše a první screenshoty v galerii níže.

New Arc Line se odehrává ve zlatém věku magie a technologie ve svém fantasy světě. Dreamate říká, že budete „vynalézat smrtící pomůcky nebo ovládat tajemná umění, bojovat, krást nebo si hladce promluvit cestu na vrchol, dělat si nepřátele a spojence, zamilovat se, zapojit se do masivního spiknutí a ovlivňovat běh dějin“ . „.

Boj je taktický a tahový, kde velíte své přizpůsobené postavě a skupině, kterou naverbujete. Můžete být tak dobří nebo špatní, jak chcete, když budete prozkoumávat rozmanitý svět New Arc Line, který zahrnuje vše od kouzelných lesů po zadní uličky a vše mezi tím.

Dreamate popisuje New Arc Line jako „příběhově bohaté RPG pro jednoho hráče“. Postupem vývoje se o této hře dozvíme více.

Ryan McCaffrey je výkonným editorem náhledů IGN a hostitelem dvou týdenních pořadů IGN na Xboxu. Podcast je otevřenýplus program měsíčních (-ish) rozhovorů, IGN je nefiltrované. Je to chlapík ze Severního Jersey, takže je to „Taylor Pork“, ne „Pork Roll.“ Proberte to s ním na Twitteru na adrese @DMC_ryan.

READ  Fanoušek Elden Ring vytvořil aplikaci pro iOS, která hráčům pomůže mít přehled o misích • Eurogamer.net

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *