Někdo si myslí, že problém s Nintendo Joy-Con Drift byl opraven neuvěřitelně jednoduchou opravou

© Nintendo Live

Pokud zoufale chcete zachránit ty, kteří driftují na Nintendo Switch Joy-Con, sledovali jste všechna videa online (včetně našich vlastních) a stále jsem neměl štěstí, tak proč nezkusit tuto novou opravu YouTube, která tvrdí, že jednou provždy vyřešila problémy s driftem Joy-Con.

Kanál VK na YouTube Zjistil jsem, jak se Joy-Con vyrovná, když je stlačena oblast kolem analogové páčky – takže zvýšený tlak uvnitř Joy-Con (který se časem opotřebovává) způsobí, že drift zmizí.

Tato oprava překvapivě nevyžaduje žádné vážné technické znalosti, ale budete potřebovat příslušné nástroje. Musíte jen otevřít pouzdro a vložit malý kousek papíru nebo lepenky (asi 1 mm), kde je analog. Ano – je to tak jednoduché. Ukázal také, jak vidličky uvnitř konzoly v průběhu času ztrácely kontakt s polštářky a papír vyplňuje mezeru a obnovuje tlak.

YouTuber také poznamenává, jak jeho driftující Joy-Con funguje dobře asi dva měsíce a že stejnou opravu lze použít i pro Nintendo Switch Lite. Jít do 5:55 Ve videu uvidíte opravu a získáte úplné shrnutí:

READ  Zde jsou tři nová auta, která přijdou na Gran Turismo 7 25. dubna

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.