Helldivers 2 přináší patch pro PS5, aby provedl „další vylepšení matchmakingu“

Helldivers 2 přináší patch pro PS5, aby provedl „další vylepšení matchmakingu“

Vývojář Helldivers 2 Arrowhead Game Studios potvrdil, že „hot patch“, který tým včera zveřejnil na Steamu, je „nyní i na PS5“.

Aktualizace přichází poté, co si hráči stěžovali na problémy s matchmakingem a také na neustálé pády. Objevila se také kritika optimalizace hry pro PC a anti-cheat softwaru na úrovni jádra GameGuard, zatímco jiní vyjádřili nespokojenost s monetizací Helldivers 2.

Herní ředitel Mikael Eriksson však dnes na herním kanálu Discord připustil, že zatímco „kompletní řešení pro vytváření zápasů je v práci“, může trvat „několik dalších dní“ testování, než bude spuštěno.


Helldivers 2 – Oznámení traileru | PS5 a PC hry

Helldivers 2 – Trailer pro PS5 a PC.

„Nová verze, kterou jsme dříve představili pro PC, je nyní také na PS5,“ řekl dnes Ericsson.

„Nejdůležitější věc, kterou je třeba zdůraznit, je, že jsme provedli další vylepšení dohazování. Na úplném řešení dohazování se pracuje, ale jeho testování a nasazení bude trvat několik dalších dní. Děkujeme za trpělivost, zatímco pracujeme na posledních detailech.“

Arrowhead Game Studios včera (9. února) na Steamu spustilo „horkou opravu“, která řeší problémy s matchmakingem.

Aktualizace pro PC, která je nyní k dispozici, je navržena tak, aby zmírnila problémy s dohazováním a řadu případů, kdy může hra selhat.

READ  Hrajte mini zamykací hry v této antologii na Steamu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *