Projekt Riot Games L se nyní jmenuje 2XKO a bude spuštěn v roce 2025

Projekt Riot Games L se nyní jmenuje 2XKO a bude spuštěn v roce 2025

Dvě z hratelných postav ve 2XKO, Yasuo a Darius.

obrázek: Riot Games

Připravovaná bojová hra Riot Games se odehrává ve světě… liga legend Konečně má správné jméno: Ehm…2XKO. Ano, tím se věci vyjasňují.

Dříve známý jako Projekt pro (Víte, v souvislosti s jeho spojením s… League of Legends), 2XKO Je to první vpád Riotu do žánru bojových her. stíhačka 2 vs 2, 2XKO V komunitě bojových her (známé hovorově FGC) se objevuje od svého oznámení v roce 2021 a dokonce se minulý rok objevil na EVO. Je to také jeden z několika projektů, na kterých má Riot stavět a zhmotnit vesmír obklopující svou první nemovitost. liga legend, Což zahrnuje tituly z již zavřené Riot Forge, které se teprve dočkaly MMO hraA samozřejmě hit animované show Netflix, tajemný.

2XKO

Dnešní oznámení přichází s řadou aktualizací, včetně slov o rostoucím týmu, A.J Obchodní plánA spouštěcí okno pro 2XKO. podle 2XKOPodle výkonného producenta Toma Cannona se tým pracující na hře od poslední poskytnuté aktualizace „výrazně rozrostl“, a přestože zbývá „spousta hry k sestavení“, vývoj hry pokročil pro tým dostatečně daleko. být schopen… Rozvinout to. Cítím se sebevědomě, když o tom mluvím 2XKO Spíše formálně.

Cannon také oznámil, že Riot vyrazí hru na cesty po celý rok 2024 a objeví se na výstavách po celém světě, aby ji dal do rukou FGC pro zpětnou vazbu. EVO Japan v dubnu bude mezi prvními zastávkami, ale Canon rád zdůraznil, že to nebude jediná příležitost pro praktický trénink s 2XKO. Pro fanoušky, kteří se nemohou v dohledné době na akci dostat, Canon potvrdil, že vývojový tým bude sdílet aktualizace 2XKO prostřednictvím svých rebrandovaných sociálních kanálů a škádlil možnost „domácího testu hry“ později v tomto roce.

Podle Canonu tento plán vyvrcholí 2XKO Bude spuštěn v blíže neurčeném datu v roce 2025 pro PlayStation 5, Xbox Series Dokud nepřijde jedna z těchto událostí hratelných postav, mohou se hráči, kteří se chtějí této události zúčastnit, přihlásit do nadcházejících herních testů na Oficiální 2XKO webová stránka.

READ  Nejnovější únik Galaxy S24 ukazuje vzrušující funkci AI pro úpravu fotografií v akci

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *