Basketbalový asistent Webber State Marek odchází na LMU; Aktualizace náboru | Zprávy, sport, práce

1/2

Trenéři Webber State, vlevo, David Maric, Jorge Ruiz, Randy Rahe a Eric Doft se choulí během mezipřistání v zápase proti Northern Arizona v sobotu 8. února 2020 v DV Ogden Event Center.

Robert Casey, Webber State Athletics

2/2

Marek

Mužský basketbal Webber State přidá do trenérského aparátu poprvé po třech letech novou tvář.

Trenér WSU Randy Rahee pro Standard-Examiner potvrdil, že David Marek, šest let asistent trenéra, zaujal pozici v týmu Stan Johnson na Loyola Marymount University na konferenci West Coast.

Marek nebyl od úterního večera LMU formálně jmenován. O tomto kroku jako první informoval v pondělí John Rothstein z CBS Sports.

Marek, rodák z České republiky, byl před nástupem do trenérského týmu na WSU v roce 2016 postgraduálním asistentem v Idahu a ředitelem rozvoje hráčů státu Utah.

Eric Daniels pracoval na obsazení Rahee tři sezóny. Asistent hlavního trenéra Eric Doft byl v týmu WSU 16 sezón od jmenování Raheeho v roce 2006.

Obnovit aktualizace

Weber State bojuje o prvňáčka Jorgeho Diaze, 6 stop-11/přední hybridní křídlo z IMG Academy na Floridě. Diaz je dlouhá podlahová nosítka a příští týden má navštívit Washington State University, Podle On3 SportsBude talentem, který změní hru v Big Sky.

Diaz je dvojče s bratrem Guillermem, který má rovněž úctyhodný potenciál 6 stop-11 ve třídě 2022. Zatímco WSU nabídlo obojí, Guillermo Diaz neměl naplánovat návštěvu WSU, uvádí On3. Oba společně navštíví Pittsburgh a Massachusetts. Guillermo navštíví Utah, zatímco Jorge bude ve Weberu. Ti dva dobře hrají na různých školách.

John Lowden Jr. v úterý oznámil oficiální nabídku od Weber State. Louden je 6 stop 5 dlouhý kombo strážce z Indianapolis, který hrál v Desert Valley Prep v Nevadě rok po střední škole. Má nabídky od Canisius a IUPUI a může být neopětovaný na základě toho, co odhaluje hladký a plynulý styl jeho hry.

Vzhledem k tomu, že 6 stop vysoký křídelník Vegas již podepsal Chrise Dockeryho, WSU má stále otevřených šest stipendií. Wildcats sledují přestupy na každé pozici a obchodují s rostoucí tradicí bodovacích strážců, kterým se daří na Ogdenovi a vyhrávají Big Sky jako první tým a nováček roku, jak to v minulosti dokázali Isiah Brown a Koby McEwen. dvě sezóny.

zprávy

Připojte se k tisícům, kteří již dostávají náš denní zpravodaj.


READ  Tenis ve východním Michiganu rozdělí nedělní dvojzápas v Ohiu

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.