Společnost Tesco spolupracuje se společností Mondi na iniciativě Recycled Bags Initiative

Světy A Tesco střední Evropa Zahájili jsme nové partnerství, kde Mondi vyrábí nákupní tašky z recyklovaného papíru z vlnitého odpadu v maloobchodním skladu.

Je to poprvé, co společnost Tesco spolupracuje přímo s výrobcem papíru na přeměně odpadního papíru na obnovitelný zdroj v souladu s cíli oběhového hospodářství.

Společnost Mondi používá vlnitý odpad maloobchodníků k výrobě třídy EcoVantage, ve které se kombinují recyklovaná a čerstvá vlákna a vytváří se recyklovatelná nákupní taška.

Podle Mundyho má používání čerstvých vláken v kombinaci s recyklovanými vlákny několik výhod. Říká se, že papír EcoVantage kombinuje pevnost, potiskovatelnost a vzhled nové vrchní vrstvy vláken s výhodami udržitelnosti recyklovaného vláknitého podkladu.

K dnešnímu dni společnost Tesco v listopadu 2020 v rámci předběžného pokusu v Maďarsku, Polsku, České republice a na Slovensku zavedla nákupní tašky vytvořené z papíru EcoVantage.

Paulus Goess, obchodní ředitel společnosti Mondi Specialized Kraft Paper, k tomu uvedl: „Náš přístup EcoSolutions znamená, že velmi úzce spolupracujeme s našimi zákazníky, abychom vytvořili nejlepší možný produkt pro jejich potřeby – pokud je to možné, používáme papír a pokud je to možné, plast.

„Na tomto projektu pracujeme se společností Tesco již více než dva roky s cílem znovu použít jejich skladový odpad k vytvoření vysoce kvalitního, robustního produktu z hlediska výkonu, spoléhat se na obnovitelné zdroje a využívat recyklované materiály, které zase mohou , být plně recyklovaný a v konečném důsledku přispívá k ekonomice kolotoč

„Naším cílem je do roku 2025 zajistit 100% recyklovatelnost obalů a pokud možno snížit počet obalů,“ dodává Nora Hevesy, vedoucí komunikace společnosti Tesco v Maďarsku. „Již jsme dosáhli velkého pokroku odstraněním 454 tun těžko recyklovatelného materiálu z naše obaly. Zatím jsme napínavě schopni uzavřít smyčku recyklací odpadového papíru v našem skladu a použitím recyklovaných vláken v našich nákupních taškách.

READ  Po 26 letech a devíti světových titulech tomu Valentino Rossi říká, že končí

„Víme, jak důležité jsou pro naše zákazníky udržitelné a vysoce kvalitní nákupní tašky, a proto v rámci informací pro spotřebitele sdělujeme obsah recyklovaných vláken a koncept uzavřené smyčky na spodní straně nákupních tašek.“

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *