Tony Hawk říká, že Remake Pro Skater 3 + 4 byl zabit Activisionem

Tony Hawk říká, že Remake Pro Skater 3 + 4 byl zabit Activisionem

Tony Hawk Pro Skater 4

obrázek: Tony Hawk Pro Skater 4

Od roku 1991 do roku 2021 bylo Vicarious Visions jméno studia, které vytvořilo spoustu skvělých licencovaných her, ale Kdo také přispěl milovanému Tony Hawk Pro Skater série. Pak do toho vstoupil Activision a provedl nějaké změny.

V lednu 2021 poté Prostě Vydáno nové vydání Tony Hawk Pro Skater 1 + 2, Activision oznámil, že vývojáři Sloučeno do Blizzarduvůle Změnil se i názevcož efektivně eliminuje studio, jak jsme ho znali.

Řekl jsem tehdy: „To je nechutné!“ale je to tak špatné více Nyní kvůli tvrzení – od někoho, kdo ví – že vývojáři plánovali opakovat novou léčbu Tony Hawk Pro Skater 3 + 4.

Na nedávném streamu od Neversoft a veterána Vicarious andyTHPS Sám Tony Hawk tam byl na rozhovor a přiznal to, až na chvíli THPS 1 + 2 vydání, „plánem“ bylo pokračovat a vytáhnout z něj remasterovaný balíček THPS 3 + 4.

To byl plán, víte, až do data vydání [THPS1+2] Jeli jsme 3+4 a pak to nějak dohnali Vicarious a oni hledali další vývojáře a pak je konec.

Nemáme ponětí, co to bylo za plán. Umět THPS 3 + 4 Bylo to o něco víc než jen místo na tabuli, něco, s čím chtěl tým začít příště, ale nikdy neměl šanci (ačkoli jsme oslovili Activision, abychom zjistili, zda může poskytnout více informací). Takže nemáme ani ponětí, jak těžké může být pro Activision najít „jiné vývojáře“ (žádný z nich se nezdá být tak „spolehlivý“ jako Vicarious, i když je požádán o poskytnutí nápadů Tony Hawk projekt), nebo kým těmi dalšími ateliéry od té doby jsou Každý ve společnosti buď vyrábí Volání povinnosti nebo hry Blizzard. Ať už jsou fakta jakákoli, jak jsem řekl výše, je to mizerné!

Rozhovor můžete sledovat níže ve 2:26:25:

READ  Hráči hlásili zákaz účtů PSN, což se zdá být rozšířeným problémem

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *