Recenze: Tři mušketýři: D’Artagnan

– Martin Bourboulon se úspěšně vrací ke klasickému příběhu Alexandra Dumase a přináší úžasný film, který je plný duše, skvěle zahraný a hluboce zábavný

François Civil v Tři mušketýři: D’Artagnan

Když D’Artagnan na své cestě do Paříže a po nečekané potyčce v hostinci uvěřil mrtvému, nabude vědomí a vyskočí ze země poté, co byl pohřben v lese, záměr režiséra. Martin bourbolon a scénáristické duo Mathieu Delaporte A Alexandre de la Battelier Jasnější už to být nemůže: Via Tři mušketýři: D’Artagnan [+see also:
trailer
film profile
]
první díl dvou dílů zamýšlených jako pocta Alexandre DumaseSvětově proslulý román (vydán v roce 1844), trojice se snaží tuto klasiku oživit zachováním a oživením její podstaty (akce, souboje, jízda na koni, přátelství rytířů, zrada stoupenců kardinála Richelieu atd.) s povolností. Oproti složkám původního příběhu mají trochu volnosti.

(Článek pokračuje níže – komerční informace)

Je to neuvěřitelně úspěšná aktualizace, jak si diváci všimnou ve Francii (vydává Pathé Distribution) a Belgii (od Alternative Films) od 5. dubna, v Itálii (Medusa Film) a České republice (Bioscop) od 6. dubna v Německu (Constantin Film).) od 13. dubna, v Rakousku (Constantin Film) a Španělsku (DeAPlaneta) od 14. dubna a v Argentině, Brazílii, Peru, Kolumbii, Bolívii, Chile, Mexiku a Uruguayi od různých dat v průběhu měsíce dubna. Je to obrovská zahajovací kampaň, která mnohé předznamenává a ohlašuje novou etapu produkční strategie Pathé, jejímž cílem je představit veřejnosti úžasná a zajímavá díla čerpající z kulturního a historického dědictví Francie (Hrabě Monte Cristo Na dvoudílném filmu o de Gaullovi se již pracuje.)

Puristé si užijí mnoho variací na původní dílo Alexandra Dumase, ale jádro příběhu (na základě tohoto celosvětově populárního románu bylo mnohokrát přeneseno na velké plátno, jak zdůraznil indický televizní kvíz v milionář bez domova [+see also:
film review
trailer
interview: Danny Boyle
film profile
]
například) je stále stejný: mladý Gascon d’Artagnan (Francois Civil) cestuje do Paříže a sní o tom, že se stane jedním z králů (Ludvík XIII Louis Jarrell) Rytíři. Cestou narazí na spiknutí, které vymyslel kardinál Richelieu (Eric Rove) a AD port (Eva Zelená(abych zdiskreditoval královnu)Vicky Krebsová(který se tajně zamiloval do vévody z Buckinghamu)Oliver Jackson Cohen). D’Artagnan se později setkává s rytíři Athos (Vincent Cassel), Porthos (Bio Marmay) a Aramis (Roman Doris), který ho vyzve na souboj, než si uvědomí, že mají společného nepřítele: kardinálovy gardy. „Jeden za všechny a všichni za jednoho“: Dobrodružství začíná a slzy začínají zběsilým tempem, poskakují od zatáčky k zatáčce s trochou lásky k botám (díky Constance Bonacieux, která hraje Lina Khoudaryová).

READ  Kdo jsou Tia a Salina? Přečtěte si o vstupu Rakouska na Eurovizi 2023

S podporou perfektního obsazení (především Vincent Cassel, i když všechny jsou totožné s postavami v románu), pečlivě navržená kulisa a kostýmy pomáhají dát příběhu jeho rozsah a živé kulisy (s laskavým svolením Martina Bourboulona, ​​jehož kurz křižuje Pouze tři filmy potvrzují, že je to „zlatý chlapec“ francouzské kinematografie, kterému lze věřit s velkými rozpočty a své úkoly plní perfektně – kromě romantiky, kde je méně pohodlný, jak jsme viděli v Eiffel [+see also:
film review
trailer
film profile
]
): Tři mušketýři: D’Artagnan je mimořádně kvalitní a zábavný film a na druhý díl si musíme počkat do konce roku 2023, INZERÁT.

Tři mušketýři: D’Artagnan Je produkován společnostmi Chapter 2 a Pathé (tato také řídí mezinárodní prodeje) v koprodukci s M6 Films, německou módou Constantin Films Produktion a ZDF, španělskou společností DeAPlaneta a belgickou Umedia.

(Článek pokračuje níže – komerční informace)

(přeloženo z francouzštiny)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *