Moddři konečně přidávají do Apex Legends běžící funkci

Zjistěte, co je nejlepší pád titána Byl jsem? Pilotování obřích robotů duchem. Víte, co je další skvělá věc? Schopnost běhat po zdech. To bylo tedy velmi dávno velmi zvláštní Apex Legends, hra, která se odehrává ve stejném vesmíru jako pád titánaNesmíte dělat ani jednu z těchto věcí.

Každopádně oficiálně. Díky práci vkladatelů nyní mohou prakticky Létá Prostřednictvím map, jak můžete vidět v tomto videu zveřejněném MokeySniper níže:

Podívejte se, jděte! Apex Legends Je to v pořádku, ať je to cokoli, ale pokud to dokážete To je úžasné V tom pak, chlapče, bude Výbuch. A nenechte si nikým říkat, že by to bylo „přelomové ve hře“ nebo „naprosto nefér“, protože i když na současných mapách takové věci evidentně nebudou skvělé, nic vám nebrání snít o světě, kde Apex Legends Mapy jsou navrženy s ohledem na tuto schopnost.

Screenshoty zachycené výše bohužel nejsou něco, co byste si mohli stáhnout nebo začít hrát; Byl převzat z „upravené verze Apexu zcela odděleného od hlavní hry“, jedné bez online lobby, a dokonce ani MokeySniper při zveřejňování klipu s ní nebyl spojen, protože „protože není oficiální ani certifikovaná společností EA a Respawn .. . existuje neznámé riziko možného zákazu.

dík počítačové hry!

Piráti z Apex Legends vystaveni vykreslování Wildeova schématu

začátkem minulého měsíce, Apex Legends Efektivně jej vypnuli hackeři, kteří tvrdili, že na hru útočí ve snaze „zachránit“ Titanfall.

Nyní je určitě těžké být fanouškem Titanfall

Pokud byste se podívali na hashtag #Titanfall na Twitteru, viděli byste neustálý proud zlomených srdcí.

Mise, která prokázala Titanfall 2, byla něco zvláštního

Po několika hodinách nečekaně skvělé kampaně pro jednoho hráče v Titanfall 2 je tu mise, kde se to všechno točí. Pravidla se mění, příběh se rozšiřuje a hra nabírá na obrátkách. Tento úkol se nazývá „Účinky a příčina“ a je opravdu dobrý.

READ  Vyhledávač Brave vám umožní přizpůsobit výsledky

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.