Pohodlná klávesnice Lego vám umožní přizpůsobit si klávesy a další

Mechanická klávesnice Lego Friendly MelGeek Umožňuje zaměnit více než jen klávesy a přepínače (Přes Gizmodo). Pokud máte kolem sebe hromadu kostek Lego, můžete pouzdro zcela předělat díky kolíkům Lego zasazeným po stranách a ve spodní části desky.

Klávesnice se správně nazývá Pixel, a přestože není oficiálně licencována společností Lego, můžete vytvořit téměř jakýkoli design – a možná dokonce začlenit existující sadu – přímo na pouzdru. Vyznačuje se desetiklíčovým designem, což z něj činí krok dolů od panelů plné velikosti, protože není dodáván s numerickou klávesnicí.

Klávesnici můžete orámovat krásným Lego designem.
obrázek: Melgic

Pouzdro ale není to jediné, co si můžete také přizpůsobit. MelGeek chytře zahrnul tlačítka pod každou klávesu, což vám umožní vybavit desku vlastními Lego klávesami, pokud si budete přát.

Nemluvě o tom, že samotné přepínače jsou také vyměnitelné za provozu, takže můžete ty stávající trhat a připínat přepínače, jak chcete, jediným pohybem. (Okamžitě není jasné, s jakými přepínači je deska dodávána, ale pokud to zjistíme, aktualizujeme tento článek.) Jakmile je deska vybavena krytkami a přepínači Lego, můžete je připojit k počítači (nebo bezdrátově) a užijte si RGB osvětlení.

Pixel ještě není venku, ale klávesnici můžete zamknout o 199 USD levněji (bude stát 269 USD, až bude k dispozici), pokud zaplatíte rezervační poplatek ve výši 1 USD. V současné době mám všechny díly a vybavení, které potřebuji k výrobě mechanické klávesnice na míru – kompletní s páječkou – ale už jsem asi dva roky mimo tuto práci. Pokud se u toho v dohledné době neskončím držet (což, pokud k sobě budu upřímný, pravděpodobně neudělám), možná klávesnice kompatibilní s Legem uspokojí mou touhu po jedinečném (a neustále se měnícím) prkno.

READ  Ford Mustang 1969 repliky z Indie na základě Hyundai tak špatné, že je to dobré

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.