Co očekáváte ve finále ESCZ 2023?

Co očekáváte ve finále ESCZ 2023?

V pondělí 30. ledna se 5 Seasons utká, protože Česká republika hostí své první živé národní finále po 15 letech a vybírá svou píseň pro Liverpool.

Jak se dívat: Akce ‚ESCZ 2023‘ se koná v pondělí 30. ledna ve 21:00 SEČ. Mezinárodní diváci si jej mohou naladit prostřednictvím živého vysílání na Oficiální YouTube kanál soutěže Eurovision Song Contestpřičemž čeští diváci mohou sledovat prostřednictvím streamovací platformy iVysílání provozovatele.

Slavný zpěvák a herec Adam Messick bude v přímém přenosu z televizního centra Kavčí Hory v Praze moderovat noční povinnosti, usměrňovat diváky mezi živými vystoupeními a při zahájení hlasování.

hlasování

Hlasování bude zahájeno během show prostřednictvím aplikace Eurovize a bude ukončeno v pondělí 6. února a krátce poté bude vyhlášen vítěz. O vítězi rozhodne výhradně veřejné hlasování (70% váha přidělena mezinárodním fanouškům a 30% českým fanouškům).

písně

Těch pět písní stále proplouvá naším oceánem; Budou drženi pod pokličkou až do pondělí 30. ledna, do dne živé show.

umělec

Těchto pět aktů pochází z různých žánrů, přičemž každý umělec poskytuje něco jiného než ostatní, hudebně řečeno.

Losování průběžného pořadí, které proběhlo v pondělí 23. ledna, rozhodlo, že umělci vystoupí v tomto pořadí:

Myla Svůj celkový zvuk definuje jako temný alternativní pop a zahrála 3 své singly Prezentace BBCa byl ambasadorem značky Spotify rovná se CZ&SK.

Česká zpěvačka arménského původu. Bam Bunny Národního finále ESCZ se zúčastnila již dříve, a to jak v roce 2019, tak v roce 2020. Kromě skládání hudby se umělkyně také podílela na režii některých vlastních videoklipů. Na pódiu Eurovision Song Contest již vystupovala jako doprovodná zpěvačka Mikolase Josefa v roce 2018.

Markéta Irglová Je to hudebník oceněný Oscarem, který vydal 3 sólová alba. Narodila se v České republice, žila také v Irsku, Spojených státech a na Islandu. Na Islandu soutěžila v roce 2022 v národním finále Nordic Nation Songvakeppnin.

Vesna Je to kapela, která zahrnuje členy z České republiky, Slovenska a Ruska. Vydali dvě alba, podpořili norskou zpěvačku Auroru a jsou známí tím, že začleňují prvky folku s moderní pop music.

READ  Po zhlédnutí tohoto filmu prosím nevyhazujte do povětří potrubí Táto

V roce 2021 vtrhl na scénu s ohlasem kritiky a vydal své debutové album Brýle jsou pryč v roce 2022 Rodin Je považován za jednoho z nejslibnějších nováčků v České republice v oblasti hudby. Jeho zvuk lze nejlépe popsat jako směs současného popu a indie folku.

V roce 2022 se Česká republika kvalifikovala do Velkého finále Eurovision Song Contest v Turíně s Světla jsou zhasnutá, v podání We Are Domi. Píseň skončila na dvacátém druhém místě s 38 body.

Zúčastněte se oficiální soutěže Eurovision Song Contest zprávyPopsat Oficiální podcastSledujte nás na našich kanálech sociálních médií – YoutubeA InstagramA tik takA Cvrlikání A Facebook – Chcete-li být první, kdo zjistí, jak zajistit vstupenky na Eurovision Song Contest v roce 2023.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *