První polský film v hindštině „neznamená ne“ je o příběhu o lásce k dospívání

Trailer k indicko-polskému filmu Vikash Verma „No Means No“ (Nie znamená polsky) byl nedávno uveden s ranou v hotelu v Bombaji a zúčastnili se ho celebrity jako Vivek Oberoi a Nawazuddin Siddiqui.

Film je dospívajícím milostným příběhem, který režíroval Vikash Verma, produkoval G7 Films Poland a natáčel se hlavně v exotických lokalitách v Polsku.

Film, jehož uvedení je plánováno na letošní rok, doufá, že podpoří cestovní ruch a posílí kulturní spojení mezi Indií a Polskem.

Neznamená to, že „ne“ je současně natáčeno ve třech jazycích: angličtině, hindštině a polštině. K tomuto projektu poblahopřálo mnoho indických a mezinárodních hvězd, jako je Sanjay Dutt, SRK a Stephen Segal Vikash Verma.

Ne, ne, film se točí kolem příběhu Inda (hraje ho Druff Verma), který navštíví Polsko, aby se zúčastnil lyžařského turnaje, a zamiluje se do polské dívky. Nový akční hrdina Druff Verma absolvoval školení akčních sérií od Sanjay Dutt a hollywoodské filmové hvězdy Stevena Seagala.

Ve filmu hraje skupina indických a polských herců, jako jsou: Gulshan Grover, Sharad Kapoor, Deep Raj Rana, Milind Joshi, Kat Christian, Nazia Hussain (neteř herce Sanjay Dutt), Anna Ador, Jersey Handzlik, Anna Josic, Natalia Pak, Česká Siluya And Powell je mimo jiné Čech.

READ  NBC10 Philadelphia zakázala Rusku a Bělorusku účast na mistrovství světa v ledním hokeji 2023-24

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *