První IPTV pro české O2

První IPTV pro české O2

O2 se stane prvním IPTV operátorem v České republice, který nabídne službu živého streamování Voyo.

Voyo provozuje TV Nova, jeden z předních tuzemských provozovatelů vysílání, a zákazníci O2 s ní budou moci přijímat i její tematické kanály Nova Lady, Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Stávající i noví zákazníci O2 na všech jejích hlavních kanálech tarify si budou moci zakoupit celý balíček Voyo za 159 kr. Česká republika (6,53 EUR) měsíčně od 1. prosince.

Anna Lenerová, vedoucí obsahu O2 TV, k vývoji uvedla: „Snažíme se zákazníkům pravidelně přinášet nový prémiový obsah. Nový balíček Voyo představujeme v předvánočním období. Věříme, že jeho obsah bude zpříjemnit zákazníkům přípravy na dovolenou a zkrátit sychravé dny.“

Dodala, že televize Nova je mezi diváky O2 TV dlouhodobě oblíbená a „užší spolupráce je logickým vyústěním dlouhodobé snahy o poutavější obsah pro zákazníky O2 TV“.

„V nabídce českých filmů a seriálů je Voyo v současnosti nejsilnějším hráčem na českém trhu a tuto pozici nadále posilujeme,“ řekl Daniel Grunt, Chief Digital Officer Voyo, „Divákům nabízíme celou řadu nových českých filmy bezprostředně po premiéře v kinech.“

Řekl také, že „rodinné stříbro“ Voyo jsou exkluzivní projekty z původní dílny, na kterých spolupracuje se špičkovými českými kreativci a herci.

READ  Nemocnice v České republice trpí vysokým výskytem COVID-19

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *