Soudce dospěl k závěru, že Apple věděl, že prodává vadné displeje MacBooků

Když Apple poskytl Kontroverzní redesign MacBooku Pro V roce 2016 společnost možná nevěděla, že se připravuje na soudní spor, ale prostě ne Nyní se jedná o hromadnou žalobu U nechvalně známých motýlích klávesnic to vypadá, že bude pravděpodobně druhá klávesnice Známé křehké kabely displeje, velmi. Soudce Edward Davila se rozhodl umožnit pokračování soudního řízení „Flexgate“ a rozhodl, že Apple měl vědět, že selhává, a přesto jej i nadále prodávat.

Soudce napsal: „Soud shledal, že obvinění z předběžného propuštění spolu s obviněním z podstatných stížností zákazníků stačilo k prokázání toho, že Apple měl o údajné vadě výlučné znalosti.“ Zákon 360 A 9to5Mac). Celé hodnocení si můžete přečíst ve spodní části tohoto příspěvku.

Chcete-li zjistit, jak problém vypadá, podívejte se na náš obrázek v horní části tohoto příspěvku; Někdy se tomu říká „jeviště osvětlení“ kvůli tomu, jak poškození kabelu způsobí, že se tyto tmavé skvrny objeví.

Část tekuté debaty se točila kolem toho, jak se Apple postavil k problému, když se poprvé dostal do publicity koncem roku 2018 – nejprve Tiché přepínání nového kabelu o něco delší V novějších MacBookech se otevírá pouze jeden z novějších MacBooků Bezplatné programy oprav Měsíce poté, co 15 000 uživatelů podepsalo petici, a to bylo Volal v tisku. Společnost od té doby reaguje lépe na problémy, jako je např Toto je bezplatný program výměny baterie Pro malý počet notebooků MacBook Pro 2016 a 2017, které se již nebudou dodávat.

Na rozdíl od klávesového obleku Butterfly se oblek Flexgate ještě nejeví jako schválený soudní spor s hromadnou žalobou – nyní však v tomto jediném případě stojí devět různých žalobců a soudce je vyzývá, aby podali nový, pozměněný stížnost. Budeme sledovat, kam odtamtud půjde.

READ  Nová aplikace GitHub přesně popisuje, proč váš počítač nemůže upgradovat na Windows 11

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *