Provincetown získal nový mandát pro krytou masku díky clusteru COVID-19

Výběrová komise Provincetown jednomyslně hlasovala o aktivaci mandátu pro nouzové krytí masky – s okamžitou platností ve městě Massachusetts – v návaznosti na shluk stovek souvisejících pozitivních případů COVID-19. V neděli večer s Radou zdraví Provincetown. Dne 19. července vydali úředníci Provincetown výstrahu s maskou, která vyžadovala, aby lidé měli masky uvnitř, když nelze dosáhnout sociálního distancování, a během mimořádné schůze správní rada a zdravotní rada rovněž hlasovaly pro udělení dalšího oprávnění manažerovi města Alexovi Morseovi. V sobotu Morse sdílel prostřednictvím Facebooku, že Massachusettské ministerstvo veřejného zdraví oznámilo, že nejméně 430 potvrzených případů COVID-19 je spojeno s klastrem Provincetown. Z těchto případů je 342 obyvatel Massachusetts a 153 obyvatel Provincetown. Zbytek těch, kteří měli pozitivní test, zůstávají v jiných státech a ve své předchozí aktualizaci z minulé středy Morse uvedl, že s klastrem je spojeno nejméně 256 potvrzených případů koronaviru, a během nedělního mimořádného setkání Morse uvedl, že ministerstvo veřejné správy Health poskytlo prodloužení do deníku. Testování Fallon PCR a každodenní podávání vakcín COVID-19 od 14. července. Tato opatření měla proběhnout do pátku 30. července a byla prodloužena o dva týdny do 13. srpna. Začalo to zaznamenávat pokles své denní kladné sazby a město obnovilo úsilí v oblasti monitorování odpadních vod. Míra pozitivity klesla na 9% z maximální hodnoty 15% a sobotní aktualizace Morse přišla den poté, co DPH potvrdila objev delta varianty COVID-19 v kohortě Provincetown. U obyvatel Massachusetts bylo zjištěno, že příznaky převládají (71%), přičemž 69% postižených jedinců uvádí, že byli plně očkováni proti COVID-19. „Neočkovaní lidé byli ve skutečnosti pravděpodobně mnohem vzácnější než ti, kteří byli očkováni, ale tvořili třetinu infekcí,“ uvedla doktorka Shera Doronová, nemocniční epidemiologka v Tufts Medical Center v Bostonu. delta virus COVID-19 mezi tisíci lidí, kteří navštívili Provincetown. “Pokud se to jednoho dne stane, stane se to tam s přeplněnými nočními kluby, deštivý víkend se spoustou vnitřního času a zjevně se spoustou představení, „řekl Doron. neočkovaných lidí.“ Kromě tří hospitalizací – dvou státních a jedné mimo stát – spojených se skupinou Provincetown, je známo, že příznaky jsou mírné a bez komplikací, a skupina přichází, když diskuse pokračují zda jsou nutné posilovací dávky COVID-19. Přesně tak lidé, kteří byli očkováni v USA Protože drtivá většina případů je mírná a protože údaje nenaznačují, že imunita v průběhu času klesá, Doron říká, že posilovače nejsou nutné tentokrát.“ Bylo to nachlazení nebo chřipka, takže to ospravedlňuje procházky kolem a dávat každému další dávku, zatímco zbytek světa nedostal první dávku? Doron říká, že je důležité, aby lidé po celém světě byli očkováni proti COVID-19, aby pomohli ukončit mutované varianty.

READ  Cestující v letecké dopravě, kteří míří do Spojených států, mohou využít samoobslužné testy COVID: CDC

Výběrová komise Provincetown jednomyslně hlasovala pro aktivaci mandátu pro nouzové krytí masky – s okamžitou platností ve městě Massachusetts – v důsledku shluku stovek pozitivních případů COVID-19.

Výběrová komise hlasovala v neděli večer na společném mimořádném setkání s Radou zdraví v Provincetown.

19. července Úředníci Provincetown vydali konzultanta masky který žádal lidi, aby nosili masky uvnitř, když nelze dosáhnout sociální distancování.

Během mimořádné schůze správní rada a zdravotní rada hlasovaly také o poskytnutí další pravomoci manažerovi města Alexovi Morseovi.

v. Sobota, Sdílejte Morseovu abecedu na Facebooku že Massachusettské ministerstvo veřejného zdraví oznámilo, že nejméně 430 potvrzených případů COVID-19 je spojeno s klastrem Provincetown. Z těchto případů je 342 obyvatel Massachusetts a 153 obyvatel Provincetown. Zbytek těch, kteří měli pozitivní test, má bydliště v jiných zemích.

Ve své předchozí aktualizaci z minulé středy Morse uvedl, že se shromážděním souvisí nejméně 256 potvrzených případů koronaviru.

Tento obsah se importuje z Twitteru. Možná budete moci najít stejný obsah v jiném formátu nebo můžete najít více informací na jejich webových stránkách.

Během nedělního mimořádného setkání Morse uvedl, že ministerstvo veřejného zdraví povolilo prodloužení denního testování společnosti Fallon pomocí PCR a každodenního podávání vakcín COVID-19, které začalo 14. července. Dva týdny do 13. srpna.

Morse však poznamenal, že Provincetown začíná zaznamenávat pokles své denní kladné sazby a město obnovilo úsilí v oblasti monitorování odpadních vod. Míra pozitivity se snížila na 9% z maximální rychlosti 15%.

Morseova aktualizace v sobotu přišla den poté, co to potvrdilo ministerstvo veřejného zdraví Varianta delta COVID-19 zjištěna v klastru Provincetown.

READ  Kancelář a archiv Stephena Hawkinga byly darovány Spojenému království k vypořádání daňového zákona | Stephen Hawking

Podle Morse se shledalo, že klastrové případy mezi obyvateli Massachusetts jsou většinou asymptomatické (71%), přičemž 69% postižených osob uvádí, že jsou plně očkováni proti COVID-19.

„Neočkovaní byli ve skutečnosti pravděpodobně mnohem vzácnější než očkovaní, nicméně tvoří třetinu infekcí,“ řekla doktorka Shera Doronová, nemocniční epidemiologka v Tufts Medical Center v Bostonu.

Doron říká, že neočkovaní lidé pravděpodobně způsobili šíření delta viru COVID-19 mezi tisíce lidí, kteří navštívili Provincetown.

„Pokud se to někdy stane, stane se to tam s přeplněnými nočními kluby, deštivými víkendy se spoustou vnitřního času a zjevně se objeví spousta neočkovaných lidí,“ řekl Doron.

Kromě tří hospitalizací – dvou ve státě a jednoho mimo stát – spojených s klastrem Provincetown, řekl Morse, je známo, že příznaky jsou mírné a bez komplikací.

Tato skupina přichází, když pokračují diskuse o tom, zda jsou pro plně očkované osoby ve Spojených státech nezbytné posilovací dávky COVID-19. Protože drtivá většina průniků je mírná a data nenaznačují, že by imunita v průběhu času ubývala, Doron říká, že posilovače nejsou v tuto chvíli nutné.

„Pokud se jedná o mírnou infekci, nachlazení nebo chřipku, je to ospravedlněno jít a dát každému další injekci, zatímco zbytek světa nedostal svou první vakcínu?“ Řekl Doron.

Doron říká, že je důležité, aby byli lidé po celém světě očkováni proti COVID-19, aby pomohli ukončit měnící se varianty.

Massachusetts COVID-19 případy, hospitalizace a úmrtí

Předběžné očkování v Massachusetts

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *