„Farmall Anniversary Pack pro Farmal Simulator 22 – GIANTS Software & Case IH Celebration“

„Farmall Anniversary Pack pro Farmal Simulator 22 – GIANTS Software & Case IH Celebration“

Curych, Švýcarsko – 10. listopadu 2023. Samostatně vydávající vývojář GIANTS Software a dlouholetý partner Case IH odhalují nový obsah pro Farming Simulator 22 na oslavu slavného výročí – a je nyní k dispozici. Balíček Case IH Farmall Anniversary Pack obsahuje dva ikonické traktory Farmall, prezentované v originální digitální podobě v tomto balení. Spustit trailer.


 

Světově uznávaná značka traktorů Case IH letos slaví 100. výročí své řady traktorů Farmall. Na Agritechnica v Německu umožňují Case IH a GIANTS Software návštěvníkům získat nejnovější obsah Farming Simulatoru a také nabízejí bezplatné kuponové kódy pro řadu traktorů.


Podívejte se na Case IH Farmall Anniversary Trailer tady

Stáhněte si press kit tady

Klasické Case IH Farmall 1066 Hydro


Klasický šestiválcový dieselový traktor vyráběl v letech 1971 až 1976 International Harvester a dodnes je u farmářů velmi oblíbený. A má to svůj důvod: Je to traktor, na kterém vyrostlo mnoho farmářů, a stroj, který si v paměti pamatují stejně živě jako nový červený model, který pokračuje ve svém trvalém odkazu ve Farming Simulator 22.


 

Moderní Case IH Farmall C Series


Bez ohledu na oblast použití je multitalent Farmall C Series Red spolehlivým dříčem s výkonem až 120 koní. Z tohoto důvodu je oblíbenou volbou mezi zemědělci při obdělávání travních porostů, intenzivní polní činnosti nebo náročných nakládacích úkolech. Prémiový all-in-one software je samozřejmě všestranný ve virtuálních farmách.


 

Farming Simulator 22 je k dispozici pro PC, Mac, PlayStation®5 (PS5TM), Xbox Series Balíček Case IH Farmall Anniversary Pack dnes vyšel digitálně ve stejných formátech a obsahuje dva traktory. Více informací naleznete na oficiálních stránkách Farming Simulatoru a na Tisková oblast Z programů Giants.

READ  Filmator 'Show of Artistic Talent' byl vybrán jako vítěz Karlovy Vary


 

###

Klikněte na kontakt pro Spojené království/Španělsko


 

Mark Allen


Mark Allen Public Relations – jménem společnosti U&I Entertainment/GIANTS Software


[email protected] +44 (0)7884 408976

O softwarových gigantech


GIANTS Software je mezinárodní vývojář a vydavatel videoher ze Švýcarska založený v roce 2004 a známý po celém světě díky vytváření populární série Farming Simulator. Tým s kancelářemi ve Švýcarsku (Curych), Německu (Erlangen), USA (Chicago) a České republice (Brno) je velmi odhodlán udržovat úzké spojení se zemědělským průmyslem a zapojit se do komunity. Pro více informací navštivte webové stránky gigants-software.com


 

O Farming Simulatoru


Od roku 2008 se po celém světě prodalo více než 30 milionů kusů Farming Simulatoru. Herní série byla od té doby vydána na všech populárních platformách včetně konzolí, mobilních telefonů, tabletů a PC. Od začátku tým zmocnil uživatele k vytváření modů pomocí enginu společnosti GIANTS. S Farming Simulator League (FSL) série představila v roce 2019 soutěžní režim eSports – s týmy soutěžícími v profesionálních turnajích a různými oblíbenými značkami a sponzory. Více informací je k dispozici na Farming-simulator.com


 

© 2023 Publikováno a vyvinuto společností GIANTS Software GmbH. Farming Simulator, GIANTS Software a jejich loga jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti GIANTS Software GmbH. Všichni výrobci, zemědělské stroje, zemědělské vybavení, jména, značky a související obrázky obsažené v této hře v některých případech obsahují ochranné známky a/nebo materiály chráněné autorským právem jejich příslušných vlastníků. Zemědělské stroje a zařízení v této hře se mohou lišit od skutečných strojů, pokud jde o tvary, barvy a výkon.


 

© 2023 Sony Interactive Entertainment LLC. „PlayStation“, „PS5“ a „PS4“ jsou zaregistrovány.

READ  Jak se dívat na nový středověký film Michaela Cainea


Ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Interactive Entertainment Inc.


 

Microsoft, značka Xbox Sphere, řada


 

„Mac“ je ochranná známka společnosti Apple Inc., registrovaná v USA a dalších zemích. Všechny ostatní názvy, ochranné známky a loga jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *