Pensylvánie zveřejní nová data případů hacků COVID

Guvernér Pensylvánie Tom Wolf a úřadující ministryně zdravotnictví Alison Beamová dnes nabízejí vakcíny proti COVID-19, protože se od státu očekává, že zveřejní nová data o viru. Virus – také známý jako případy hacků. Dnes jsou naplánovány dvě akce, jedna ve Všeobecné nemocnici Lancaster, kde navštíví Beam. Očekává se, že Beam bude o nových datech diskutovat ve 14:00. Když dojde k této tiskové konferenci, WGAL ji bude vysílat živě na této stránce. V úterý ráno Wolf navštívil kliniku mobilní imunizace na Reading District Community College, aby povzbudil lidi k očkování. „Očkování obyvatel Pensylvánie je naší prioritou číslo jedna,“ řekl Wolf. „A to proto, že je to první způsob, jak můžeme bojovat proti COVID-19.“ „Očkování je způsob, jakým ukončíme tuto pandemii. Je to způsob, jakým může být každý z nás součástí řešení COVID-19, a je to způsob, jak můžeme chránit lidi kolem nás, kteří se ještě nemohou nechat očkovat.“ Počet hospitalizací v Pensylvánii se zvyšuje a představitelé Pensylvánie říkají, že s COVID-19 je hospitalizováno více lidí než dříve. Tento trend za poslední dva týdny stoupá. V tuto chvíli není jasné, kolik případů bylo odebráno očkovaným lidem. Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) však uvádí, že pokud jste očkováni, vaše šance na hospitalizaci jsou velmi nízké, v Pensylvánii je plně očkováno 67% dospělých. Asi 83% bylo částečně očkovaných. Chcete -li najít očkovací kliniku ve vašem okolí, navštivte stránku Vacines.gov.

Pennsylvania guvernér Tom Wolf a úřadující ministryně zdravotnictví Alison Beam propagují očkování proti covid-19 Dnes, kdy se očekává, že země vydá nová data o virus.

COVID hack případy

Očekává se, že nová data o koronaviru budou zahrnovat počet očkovaných lidí, kteří měli pozitivní test na virus – Také známý jako hacky.

READ  Vzdálené vzpomínky na strach číhají ve vašem mozku a možná jsme našli jejich úkryt: ScienceAlert

Dnes jsou naplánovány dvě akce, jedna ve Všeobecné nemocnici Lancaster, kde navštíví Beam.

Očekává se, že Beam bude o nových datech diskutovat ve 14:00. A když se ta tisková konference stane, WGAL ji bude vysílat živě na této stránce.

Wolf navštěvuje kliniku očkování proti čtení

Guvernér Wolf v úterý ráno navštívil kliniku mobilní imunizace na Reading District Community College, aby povzbudil lidi k očkování.

„Očkování Pennsylvanianů je naší prioritou číslo jedna. A to proto, že je to způsob, jak můžeme bojovat proti COVID-19,“ řekl Wolf. „Očkování je způsob, jakým ukončujeme tuto pandemii. Je to způsob, jakým může být každý z nás součástí řešení COVID-19, a je to způsob, jak můžeme chránit lidi kolem nás, kteří ještě nemohou být očkováni.“

WGAL

Guvernér Wolf hovoří s médii na úterní akci v Readingu na propagaci vakcín proti COVID-19.

Případy COVID, hospitalizace v Pa.

Státní úředníci tvrdí, že s onemocněním COVID-19 je hospitalizováno více lidí než dříve. Tento trend za poslední dva týdny stoupá.

V tuto chvíli není jasné, kolik případů bylo odebráno očkovaným lidem. Nicméně Centrum pro kontrolu nemocí Říká, že pokud jste očkovaní, vaše šance na přijetí do nemocnice jsou velmi nízké.

V Pensylvánii je plně očkováno 67% dospělých. Asi 83% bylo částečně očkovaných.

Chcete -li najít očkovací kliniku ve vašem okolí, můžete navštívit Vaccines.gov.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *