Pensylvánie zveřejní nová data případů hacků COVID

Guvernér Pensylvánie Tom Wolf a úřadující ministryně zdravotnictví Alison Beamová dnes nabízejí vakcíny proti COVID-19, protože se od státu očekává, že zveřejní nová data o viru. Virus – také známý jako případy hacků. Dnes jsou naplánovány dvě akce, jedna ve Všeobecné nemocnici Lancaster, kde navštíví Beam. Očekává se, že Beam bude o nových datech diskutovat ve 14:00. Když dojde k této tiskové konferenci, WGAL ji bude vysílat živě na této stránce. V úterý ráno Wolf navštívil kliniku mobilní imunizace na Reading District Community College, aby povzbudil lidi k očkování. „Očkování obyvatel Pensylvánie je naší prioritou číslo jedna,” řekl Wolf. „A to proto, že je to první způsob, jak můžeme bojovat proti COVID-19.” “Očkování je způsob, jakým ukončíme tuto pandemii. Je to způsob, jakým může být každý z nás součástí řešení COVID-19, a je to způsob, jak můžeme chránit lidi kolem nás, kteří se ještě nemohou nechat očkovat.” Počet hospitalizací v Pensylvánii se zvyšuje a představitelé Pensylvánie říkají, že s COVID-19 je hospitalizováno více lidí než dříve. Tento trend za poslední dva týdny stoupá. V tuto chvíli není jasné, kolik případů bylo odebráno očkovaným lidem. Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) však uvádí, že pokud jste očkováni, vaše šance na hospitalizaci jsou velmi nízké, v Pensylvánii je plně očkováno 67% dospělých. Asi 83% bylo částečně očkovaných. Chcete -li najít očkovací kliniku ve vašem okolí, navštivte stránku Vacines.gov.

Pennsylvania guvernér Tom Wolf a úřadující ministryně zdravotnictví Alison Beam propagují očkování proti covid-19 Dnes, kdy se očekává, že země vydá nová data o virus.

COVID hack případy

Očekává se, že nová data o koronaviru budou zahrnovat počet očkovaných lidí, kteří měli pozitivní test na virus – Také známý jako hacky.

READ  NASA sleduje zdroj záhadných rychlých rádiových výbuchů, které vysílají signály zpět na Zemi

Dnes jsou naplánovány dvě akce, jedna ve Všeobecné nemocnici Lancaster, kde navštíví Beam.

Očekává se, že Beam bude o nových datech diskutovat ve 14:00. A když se ta tisková konference stane, WGAL ji bude vysílat živě na této stránce.

Wolf navštěvuje kliniku očkování proti čtení

Guvernér Wolf v úterý ráno navštívil kliniku mobilní imunizace na Reading District Community College, aby povzbudil lidi k očkování.

“Očkování Pennsylvanianů je naší prioritou číslo jedna. A to proto, že je to způsob, jak můžeme bojovat proti COVID-19,” řekl Wolf. “Očkování je způsob, jakým ukončujeme tuto pandemii. Je to způsob, jakým může být každý z nás součástí řešení COVID-19, a je to způsob, jak můžeme chránit lidi kolem nás, kteří ještě nemohou být očkováni.”

WGAL

Guvernér Wolf hovoří s médii na úterní akci v Readingu na propagaci vakcín proti COVID-19.

Případy COVID, hospitalizace v Pa.

Státní úředníci tvrdí, že s onemocněním COVID-19 je hospitalizováno více lidí než dříve. Tento trend za poslední dva týdny stoupá.

V tuto chvíli není jasné, kolik případů bylo odebráno očkovaným lidem. Nicméně Centrum pro kontrolu nemocí Říká, že pokud jste očkovaní, vaše šance na přijetí do nemocnice jsou velmi nízké.

V Pensylvánii je plně očkováno 67% dospělých. Asi 83% bylo částečně očkovaných.

Chcete -li najít očkovací kliniku ve vašem okolí, můžete navštívit Vaccines.gov.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *