Náhodně: Fanoušci Daisy se obávají, že ji shodil Mario Strikers

obrázek: Nintendo / přes fandom

Byl to velký týden pro fotbalové videohry – s Electronic Arts a mezinárodním řídícím orgánem pro fotbal FIFA Prohlašují, že půjdou každý svou cestou. Vypadá to, že to není jediné fotbalové drama, které se právě odehrává.

Další vydání Nintenda Mario Strikers: Battle League Vypadá to skvěle, ale byly vzneseny obavy ohledně charakteru Daisy. Pokud jste dosud viděli, jak se seznam vyvíjí, možná jste si toho všimli jiný Princezna se neobjevila v propagačních materiálech…alespoň prozatím, no, některé její fanoušky to na sociálních sítích vyděsilo.

Nintendo sdílelo tweet s jejich sestavou a mnoho odpovědí chtělo vědět, kde je Daisy. Byli uvedeni v předchozích dvou příspěvcích, ale vypadá to, že Nintendo by tentokrát mohlo zamíchat věci s některými dalšími postavami.

Jak můžete výše, existují nějaké ah … Vášnivý Milovníci Daisy tam venku. Samozřejmě, i když je Daisy nahrazena v nejnovější hře Mario Strikers, stále může být přidána v pozdější aktualizaci DLC – podobně jako se přidávají postavy do Mario Golf: Super Rush.

Současná sestava v Mario Strikers: Battle League zahrnuje jako brankáře Mario, Peach, Luigi, Toad, Bowser, Rosalina, Yoshi, Donkey Kong, Wario, Waluigi a Boom Boom. Jak se vám líbí, že se Daisy nespojuje v Mario Strikers: Battle League? Myslím, že ji někdy uvidíme? Níže zanechte své myšlenky.

READ  Konami oznamuje novou hudební hru Bomberman pro Apple Arcade

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.