Produkce: Tomas Winterberg natáčí v České republice televizní seriál Rodiny jako my

Praha: První televizní seriál Thomase Winterberga Rodiny jako myHrají Nikolai Lai Kass, Paprika Steen a Thomas Bo Larsen, aktuálně natáčí v Praze. Šestnáctimetrová minisérie je významnou evropskou produkcí dánské společnosti Zentropa v České republice. film Serena A Kanál + Polsko mezi koproducenty.

Šestidílný dramatický seriál produkovaný dánskou společností Zentropa Entertainment v koprodukci se STUDIOCANAL & TV 2 DÁNSKO a s NRK a TV4 / C MORE, produkoval Zentropa Sweden, Film i Väst, film Serena a Ginger Pictures (Belgie), spolufinancované Fondem veřejných služeb Dánského filmového institutu, Evropskou unií a Nordisk Film & TV Fond a v koprodukci s Kanál + Polskoa M7 a ARD Degeto, podle tiskové zprávy společnosti Trust Nordisk.

Hrají Amaryllis April August, Albert Rudbeck Lindhardtl, Helen Ringgard-Neumann, Magnus Melange, David Dencic a Espen Smid. Winterberg a Bohr. Hansen napsal text.

Části série se již natáčely v Dánsku a Švédsku a po Česku se natáčení přesune do Rumunska a Francie.

STUDIOCANAL je zodpovědný za prodej.

V poslední době Sirena Film obsluhuje německé produkce Na západní frontě klid Edwarda Bergera, který získal sedm cen BAFTA, včetně nejlepšího hlasu pro českého Viktora Brashela, a devět nominací na Oscara, včetně nejlepšího filmu.

Informace o výrobě:

projekt:
Zentropa Entertainment (Dánsko)

Koproducenti:
STUDIOCANAL (Francie)
TV 2 Dánsko
NRK (Norsko)
TV4 / C MORE (Švédsko)
Zentropa Švédsko
I Fast Film (Švédsko)
film Serena (Česká republika)
Ginger Pictures (Belgie)
Kanál + Polsko (Polsko)
M7 (Lucembursko)
ARD Digito (Německo)

Kredity:
Režie: Thomas Winterberg
Scénář: Thomas Vinterberg, Bo Hr. Hansen
Hrají: Nikolai Lee Cass, Paprika Steen, Thomas Bo Larsen, Amaryllis April August, Albert Rudbeck Lindhardtl, Helen Ringgard Neumann, Magnus Melange, David Densik, Espen Smid

READ  Soutěž Sebastiana Liliu, Hong Sang Su Ulrich Seidel San Sebastian:

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *