Pojďme diskutovat o tom, jak recenzujeme MacBook Pro 2021

Je ráno. Ptáci cvrlikají, hrnky s kávou se vaří, klávesnice skřípou a start Applu zvoní. hranaDieter Bohn, Nilay Patel a Monica Chen také míří do nahrávacího studia, aby si popovídali o nové iteraci Apple MacBook Bros.

A to si dnes můžete poslechnout. V úterý po zbytek roku hranaPrůkopnický podcast Vergcast Budou uvedeny další nové epizody, z nichž každá se zaměří na konkrétní téma, o kterém se obvykle diskutuje v našich pravidelných pátečních pořadech.

Typicky VergcastMožná uslyšíte něco o zákulisních aktivitách doprovázejících recenzi něčeho jako iPhone nebo VR headset. Dnešní výstava je věnována odhrnování opony, abychom se podělili o to, co si myslíme, když recenzujeme nový produkt hrana.

MacBook Pro z roku 2021 je skvělé téma pro tento druh diskuse. Vše bylo přepracováno, včetně šasi, klávesnice, obrazovky, fotoaparátu a procesoru a lze diskutovat i o portech. Existuje příběh, kde vidíme Apple slyšel nějaké stížnosti a potřeby jejich zákazníků. Je to také dobrý příklad toho, jak emocionální byla v poslední době cesta k testování výdrže baterie na zařízeních.

V této epizodě uslyšíte, jak Monica, Nilay a Dieter procházejí svým přístupem k recenzím – od nalezení úhlu, přes testování až po stanovení přesného skóre – to vše v kontextu nejnovějšího notebooku Apple.

Celou diskuzi si můžete poslechnout zde nebo na svém oblíbeném přehrávači podcastů.

READ  Apple přechází na postkvantovou kryptografii pro zabezpečení iMessage v budoucnosti v iOS 17.4

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *