Kanály WhatsApp jsou nyní dostupné ve 150 zemích po celém světě

Kanály WhatsApp jsou nyní dostupné ve 150 zemích po celém světě

Poslední aktualizace: 14. září 2023 v 07:45 UTC+02:00

Poté, co Telegram nabídl svým uživatelům funkci Channels, jeho hlavní konkurent, WhatsApp, nyní zavádí funkci Channels ve 150 zemích. Pomocí kanálů WhatsApp mohou uživatelé sdílet aktualizace nebo informace s mnoha dalšími uživateli na WhatsApp. Uživatelé mohou také vyhledat konkrétní kanál pomocí průvodce a odpovědět na zprávy zaslané vlastníkem kanálu.

CEO společnosti Meta Mark Zuckerberg oznámil zavedení kanálů WhatsApp Na svém vlastním kanálu. Uživatelé se mohou připojit Oficiální kanál WhatsApp Chcete-li se dozvědět o nejnovějších aktualizacích platformy. Uživatelé WhatsApp mohou filtrovat kanály v adresáři a připojit se k těm, které mají nejvíce sledujících, jsou nejaktivnější a další.

Upozorňujeme, že uživatelé WhatsApp se mohou ke kanálu připojit pouze prostřednictvím platného odkazu s pozvánkou. Telefonní číslo vlastníka kanálu nebude z důvodu ochrany soukromí uživatelů sdíleno.

Členové kanálu WhatsApp mohou odpovědět na zprávu pomocí emotikonů

Zprávy odeslané prostřednictvím kanálů WhatsApp budou k dispozici po dobu 30 dnů. Členové kanálu mohou odpovídat na sdílené zprávy, ale neodpovídat na ně. Kromě toho zprávy vysílané na kanálu nejsou chráněny end-to-end. Na propagaci této funkce WhatsApp spolupracoval s celebritami, které již mají kanál na WhatsApp.

WhatsApp získal další funkce, které uživatelům umožňují interakci pomocí emotikonů. Platforma vám však neukáže reakce ostatních sledujících, ostatní však mohou vidět počet a typ interakcí. Funkce WhatsApp Channels je zaváděna postupně a v následujících měsících bude dostupná všem.

READ  Proč je Windows cílem číslo 1 pro malware: Dva snadné způsoby, jak zůstat v bezpečí

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *