Přestup mají být dva basketbalisté z University of Iowa

Přestup mají být dva basketbalisté z University of Iowa

Vypadá to, že mužský basketbalový tým University of Iowa přijde o dvojici hráčů, z nichž jeden je startér.

Dva hráči ve středu oznámili, že plánují opustit program. První je Josh Ogundel. Možná si vzpomínáte, že 6’10“ vážící mladík po minulé sezóně oznámil, že má v úmyslu přestoupit. Vstoupil do přestupové brány, ale nakonec se přestěhoval zpět do Iowy.

Big Ten Championship – Northwestern vs. Iowa

Getty Images

Ogundel se po většinu sezóny 2022-23 potýkal se zraněním kolena a objevil se v pouhých 11 zápasech, celkem odehrál 71 minut v sezóně.

Ogundele zveřejnil na Instagramu zprávu, která zčásti zněla: „…děkuji svým spoluhráčům, trenérskému personálu a fanouškům za to, že mě během posledních tří let objímali. V tuto chvíli věřím, že je v mém nejlepším zájmu vstoupit přestupní brána, když pokračuji v pronásledování svých snů.“

Na celý příspěvek se můžete podívat níže.

Dalším hráčem, který oznámil svůj plán na přestup, byl Aharon Ulis.

Brian Ray, Hawkeyesports.com

Brian Ray, Hawkeyesports.com

Ulis, 6’3″ vážící 190 liber, nastoupil v této sezóně za hokejový tým k 27 zápasům. Hrál průměrně 22 minut na zápaszaznamenal 6,1 bodu a získal 1,6 doskoku za výjezd.

Uhlisův příspěvek na Instagramu zčásti zněl: „Chci poděkovat trenérskému týmu Iowy za to, že mi dali příležitost hrát vysokoškolský basketbal na této úrovni a stát se šampionem Big Ten. Také chci poděkovat svým spoluhráčům a fanouškům za to, že mě přijali a podporovali za poslední tři roky. Během svého působení jako Hokai jsem si vybudoval celoživotní vztahy a sesterství…“

Celý příspěvek si můžete přečíst níže.

V prohlášení hlavního trenéra University of Iowa Fran McCaffrey řekl: „Všichni oceňujeme přínos Ahrona a Joshe k našemu programu za poslední tři roky. Oba byli dobrými spoluhráči ve třech turnajových týmech NCAA a pomohli nám vyhrát šampionáty Big Ten. Jak Ahron, tak i Josh má světlou budoucnost.“ Můj tým a já budeme oběma hráčům pomáhat s tímto přechodem.“

READ  Norsko a Česká republika znovu otevřou kina před polovinou května

Hawkeyes mají na příští sezónu závazky od hráče střední školy z Iowy Pryce Sandforta (bratr současného hráče Paytona Sandforta) a Ladjiho Dembeleho (St., oba z Moline. Více se o nich můžete dozvědět zde.

ABC z Iowy

Vím, že Iowa nemusí být nejoblíbenějším státem k návštěvě, ale stále máme co nabídnout! Pomocí bezpočtu článků, webových stránek, seznamů a map jsme sestavili seznam některých z nejlepších a největších událostí, míst a atrakcí v Iowě pomocí každého písmene abecedy (což nebylo snadné)! Bohužel jsme nemohli zahrnout všechna skvělá místa ve státě (nedostatek písmen!), ale zde je Iowa ABC:

Lahodné východní Iowa brambory

Ať už máte rádi kudrnaté hranolky, míchané se sýrem nebo ve tvaru tatérů, zde jsou některé z našich oblíbených zde ve východní Iowě!

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *